PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94080}

Przybycie Tytanów

Arrivano i titani
6,1 162
oceny
6,1 10 1 162
Przybycie Tytanów
powrót do forum filmu Przybycie Tytanów

Poszukuję tego filmu od dłuższego czasu. Mam już do niego polskie napisy. Może ktoś wie gdzie go można znaleźć ?

ocenił(a) film na 6
Prezes_Lodz

Ja mam film ale nie mam napisów
Jakas propozucja wymiany?

Prezes_Lodz

Specjalnie, by móc się z Tobą skontaktować panie Prezesie założyłęm tu konto - jak kolega wyżej mam film, bez napisów.
Byłbym Ci szalenie wdzięczny jakbyś zechciał odezwać się - datp0d - numer gg.

Jak tylko odbiorę wiadomość podeślę Ci link z filmem - tu chyba nie bardzo wolno.
Napisy, błagam!...

Prezes_Lodz

Cześć poszukuje napisów do filmu Przybycie Tytanów, mam film dobrej jakości

ocenił(a) film na 9
Bajarz7

A gdzie można znaleść ten film?? Bo ja go nigdzie nie mogę zdobyc

sildur213

Cześć ! masz napisy to możemy się wymienić

ocenił(a) film na 8
sildur213

Wybacz, że piszę po latach, ale mam ten film z polskim lektorem, jeśli to Cię jeszcze interesuje. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
IrenaSz

Oczywiście że mnie interesuje :D, cały czas szukałem tego filmu i nic.

ocenił(a) film na 8
sildur213

Napisz do mnie - irenaszczepaniak@op.pl - dogadamy się! Ja też lubię ten film, jego głównego bohatera, no i tę melodię! Pamiętam ją jeszcze z moich młodych lat, gdy oglądałam film w kinie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Bajarz7

Cześć;
jakbyś zdobył napisy po angielsku, to zrobię po polsku.

ocenił(a) film na 9
Prezes_Lodz

Cześć, film mam, kilka plików, b. dobrej jakości. Czy sprawa napisów PL jest aktualna?...
Byłbym wdzięczny.
Swoją drogą, to dziwaczne, że tak dobrze oceniany film nie ma nigdzie żadnych napisów, w żadnym języku do pobrania. Jakby go nie było...

Prezes_Lodz

Prezesie, czy sprawa napisów jest nadal aktualna?? baaaardzo zależy mi na napisach do tego filmu.

ocenił(a) film na 8
NowackiRadoslaw

Nie mam napisów, ale mam ten film z polskim lektorem, jeśli to Cie nadal interesuje.

Prezes_Lodz

Przyglądam się zainteresowaniem napisami polskimi do tego filmu i szczerze mówiąc liczyłem, iż ktoś z Was posiadających takowe, udostępni je ogółowi bezinteresownie. Tak właśnie ja i wielu innych postępuje umieszczając w sieci. Zatem apeluję do Waszych sumień w oczywistym celu.

Prezes_Lodz

Szanowny Prezesie,
Uprzejmie proszę o kontakt w sprawie napisów i filmu -Przybycie Tytanów na adres: jerzyszlak@wp.pl.

bartnik_2

FILM Z NAPISAMI PL JEST NA CH0MIKU

Prezes_Lodz

https://www.youtube.com/watch?v=EIRGOSeCaMo z lektorem w dobrej jakości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones