plakat filmu Przybywa narzeczony

Przybywa narzeczony

Here Comes the Groom
7,4 57
ocen
7,4 10 1 57
203
chce zobaczyć
{"type":"film","id":92536,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Przybywa+narzeczony-1951-92536/tv","text":"W TV"}]}
Przybywa narzeczony
  • Chili - https://pl.chili.com

    wypożycz / kup
    od 9,90 zł


Pete Garvey, dziennikarz na kontrakcie w Paryżu, pracuje dla UNESCO, szukając domów dla sierot wojennych. Działalność przerywa ultimatum jego narzeczonej, Emmadel Jones, która ściąga go z powrotem do Bostonu. Pete zabiera ze sobą dwie adoptowane sieroty, które mają zmiękczyć jej serce. Jest już jednak za późno. Dziewczyna jest zaręczona z bogatym i przystojnym Wilburem Stanleyem. Pete zaś musi ożenić się w ciągu pięciu dni, w przeciwnym razie straci prawo do opieki nad dziećmi.

Przybywa narzeczony zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.