PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30787}

Przygody Rabina Jakuba

Les aventures de Rabbi Jacob
7,5 17 205
ocen
7,5 10 1 17205
Przygody Rabina Jakuba
powrót do forum filmu Przygody Rabina Jakuba

Jak zauważyliście ostatnio w TV jest promowana kolekcja filmów z De Funesem. Z tego co się zorientowałem to podobno wszystkie te filmy mają polskiego lektora. Jest więc duża szansa na obejrzenie normalnej wersji przygód rabina jakuba bez beznadziejnego dubbingu.
Na potwierdzenie moje zapytanie do wydawcy i odpowiedź.

"-ja
Witam !!!
Mam pytanko czy Przygody Rabina Jakuba są z lektorem czy to ta wersja
zdubbingowana przez Barcisia ?!?
"

"
Wydawnictwo podaje, że wszystkie filmy są z lektorem.
Pozdrawiamy,

Data Base Factory Polska Sp. z o.o.
tel: 42 686 03 15
fax: 42 683 04 02
"

Stronka wydawnictwa: defunes-kolekcja.pl
Podają, że odcinek z tym filmem będzie dostępny od 10 marca.
Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam wszystkich innych którzy nie mogli strawić poprzedniej wersji aka barciś jako defunes ?!?!?! ;)

dark123

Dubbing do Rabina Jakuba jest faktycznie bardzo kiepski, ale nie wierzyłbym do końca takim odpowiedziom ze strony jakiegoś pisemka. Często pracują tam ludzie którzy nie potrafia odróżnic dubbingu od lektora, a przypuszczam, że zrobia tak jak zawsze czyli dadzą już gotowa ściezkę(po co wydawać kasę na nową)

dark123

I co w wydaniu z gazety jest lektor czy dubbing, bo nie wiem czy zamawiać?

użytkownik usunięty
dark123

Ja niestety miałem wątpliwą przyjemność widzieć ten skądinąd bardzo dobry film z bardzo niedobrym, polskim dubbingiem... Ogólnie uważam robienie dubbingu do filmów fabularnych za pomysł całkowicie chybiony (podobnie do gier komputerowych czy ambitniejszych animacji).
Niech nasi dystrybutorzy nie próbują uszczęśliwiać widza na siłę , bo nie o to przecież chodzi.

ocenił(a) film na 10

Uwielbiam ten film...Niestety na polskim dvd jest dubbing...Ja pytam po co? Dobrze, że widziałam ten film bez dubbingu w dzieciństwie...

ocenił(a) film na 10
afisiafisia

i wogle dubbingowanie to obraza De Funesa....

afisiafisia

Film wydanie wraz z gazetom jest z polskim lektorem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie jest dubbingowany. Nawet obraz jest poprawiony.

loko_3

Dodajcie tą wersje na youtuba albo gdzie można obejrzeć online nie ma NIGDZIE TEJ WERSJI :((((

ToxicSoul19

Nie możesz sobie kupić to z koło 30 zł kiedyś teraz pewnie taniej.

ocenił(a) film na 9
ToxicSoul19

Na YT z lektorem nie ma, ale jest za to z napisami. Dla zainteresowanych kanał nazywa się "JKa211" :)

ocenił(a) film na 7
SunnyPauline

gryzon .pl/kinga_j/Filmy/P/Przygody+Rabina+Jakuba+lektor,1423280751.rmvb

zamiast gryzon wiadomo co wpisać :p
Jakość średnia ale lektor jest

T_M_K

Na cda jest z lektorem.

ocenił(a) film na 8
dark123

A co, dvd nie ma napisów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones