plakat filmu Przyjaciele Boga: Podróż z Alexandrą Pelosi

Przyjaciele Boga: Podróż z Alexandrą Pelosi

Friends of God: A Road Trip with Alexandra Pelosi
6,1 36
ocen
6,1 10 1 36
16
chce zobaczyć
{"type":"film","id":463712,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Przyjaciele+Boga%3A+Podr%C3%B3%C5%BC+z+Alexandr%C4%85+Pelosi-2007-463712/tv","text":"W TV"}]}
Przyjaciele Boga: Podróż z Alexandrą Pelosi
 • HBO Max - https://hbomax.com/

  abonament
  za 29,99 zł
 • Player - https://www.player.pl

  abonament
  za 20 zł
 • Play Now - https://www.playnow.pl

  abonament
  za 30 zł
  Dostępne dla posiadaczy numeru w sieci Play
  z abonamentem zawierającym usługę PLAY NOW.


W Ameryce mieszka od 50 do 80 milionów chrześcijan. Tak duża społeczność ma ogromny wpływ na naszą kulturę oraz obecny kształt demokracji. Kim są jej członkowie? W co wierzą? Jaki mają wpływ na przyszłość Stanów Zjednoczonych? Alexandra Pelosi, dociekliwa reporterka i felietonistka HBO zabierze widzów w pasjonującą podróż do sercaW Ameryce mieszka od 50 do 80 milionów chrześcijan. Tak duża społeczność ma ogromny wpływ na naszą kulturę oraz obecny kształt demokracji. Kim są jej członkowie? W co wierzą? Jaki mają wpływ na przyszłość Stanów Zjednoczonych? Alexandra Pelosi, dociekliwa reporterka i felietonistka HBO zabierze widzów w pasjonującą podróż do serca najbardziej religijnego stanu w Ameryce, gdzie grupa doskonale zorganizowanych konserwatywnych wyborców wytrwale pracuje, aby zrealizować swój cel – kształtować amerykańską moralność i politykę zgodnie z naukami Chrystusa.

Przyjaciele Boga: Podróż z Alexandrą Pelosi zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.