PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794622}

Przykładny obywatel

Cold Pursuit
5,9 8 689
ocen
5,9 10 1 8689
Przykładny obywatel
powrót do forum filmu Przykładny obywatel

Mamy tutaj średnią komedię kryminalną - czyli ani komedia, ani kryminał - a jedyny zabawny akcent to opis sugerujący, że to kino akcji i dramat.

Oszczedz czas , sobie i czytelnikom...

użytkownik usunięty
laguardia

A ktoś ci każe to czytać, czy może jesteś aktywnym masochistą? Jak chcesz mi dawać „dobre rady” to pisz je na 500 zlotowych banknotach – chętnie je wtedy od ciebie przyjmę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Grzybu111

"Wzruszyła mnie twoja historia" i "Bardzo Ci współczuję".

W sensie ta że ktoś nakarmił ci swoim niewidzialnym, czy film? A może jesteś masochistką i lubisz w te strony, może pogadamy o tym lubisz białe czy białe?

PS; Pomysł z gnatem w filmie wykoksany.

użytkownik usunięty
Grzybu111

W sensie, że zabrakło śniegu, jak cię starzy lepili ofiaro zmian klimatycznych.

Czyli jednak jesteś masochistką, i do tego bardzo bardzo niegrzeczną grrrr. Nie mów z pełnymi ustami, nikogo nie interesuje że lubisz jak tobie inni w buuu UKEke.

użytkownik usunięty
Grzybu111

Zajmij się szukaniem pokemonów mitomanie, zamiast się błaźnić na forach.

Ho popatrz tutaj właśnie jednego złapałem, co chwila go wypuszczam ale wraca i wraca i wraca po więcej normalnie pokemon nimfomanka masochistka.

użytkownik usunięty
Grzybu111

Pokemon fiflak... ogarnij się gamoniu, bo wychodzisz na coraz większego idiotę.

Żeby być gamoniem najpierw musiałbym brać to na poważnie posiadając prawdziwe dane. Lecz nawet jeśli na takiego wyglądam to kto tu jest prawdziwym gamoniem czekaj upodleniem! Chyba ty, bo któż inny odpowiadałby gamoniowi i pozwalał się tak ośmieszać! To nie jest duma, to jest głupota!

Żal mi ciebie jeśli postępujesz tak samo w realnym życiu, pozdrawiam pożal się boże pani Tinnga.

użytkownik usunięty
Grzybu111

Lepiej się pobaw wodą w kranie, zamiast trolować na forach, erotogamaniu.

Tak patrze na zbiór odpowiedzi które stworzyliśmy lubisz długie nie? Lubisz jak po tobie jadą, ślizgają się jeden za drugim. Chyba musisz to kochać nie umiesz odpuścić sobie tej przyjemności i ciągniesz, bez różnicy kogo.

Brawo ranga rośnie AWANSOWAŁAŚ NA; niepowstrzymaną uzależnioną zboczoną nimfomatyczną masochistkę

użytkownik usunięty
Grzybu111

siorbaj boba i nie mlaskaj

Pokaże ci sztuczkę... i zaraz wrócisz po więcej! 1, 2, 3, i;!

użytkownik usunięty
Grzybu111

Ssij...

Jak widać jestem również niezawodnym magikiem, moje sztuczki zawsze działają.

PS; (szeptem) Nie musisz pisać wszystkim co teraz robisz, wszyscy już wiedzą że pracujesz burdelu, a pewna część już nawet posmakowała osobiście.

użytkownik usunięty
Grzybu111

Ssij...

Z racji że nasze zwierzątko się zepsuło, doznało drobnych obrażeń mózgu.. [cś nie na planie] znaczy się jest zmęczone przedstawiam wam nie zukę to już widzieliście, a sztukę magiczną na jaką zdolną są tylko ci których umysły są równie lotne co improwizacji zdolności. Nazywają to sztuką znikania, a teraz zamknijcie oczy, spokojnie zwierzątko siedzi w sobie klatce nic wam nie zrobi. A teraz 1, 2, 3, PUF

użytkownik usunięty
Grzybu111

Ssij mocniej i z połykiem... 1, 2, 3 start...

ocenił(a) film na 6
laguardia

Kiedyś użytkowniczka Tinnga napisała ciekawą teorię na temat swoich wywodów i komentarzy filmowych. Mianowice stwierdziła, że portal ten traktuje jak swoistą bazę informacji do własnego użytku i wszelkie wpisy, które uskutecznia, są tylko i wyłącznie dla niej samej. Tym bardziej więc zapytałem, po co to robi tutaj...przecież je mnóstwo innych baz danych, gdzie można gromadzić takie informacje, a nie zaśmiecać miejsca publiczne. Nie była w stanie tego sensownie uzasadnić - taka pokrętna logika.

Bokciu

Niektórzy nie radzą sobie w życiu i nie widzą problemów które sami tworzą i błędów które ciągle popełniają, ale widzą ich efekty i są nimi zagnieceni to też próbują być bardziej. Tak naprawdę to strasznie smutne osoby aż łezka się kręci.

Grzybu111

rozniosła cie jak gnój na polu.

Bokciu

Nie mogę edytować, więc dodam że rozumiem twój ból w kwestii tych osób no ale cóż takie internety.

ocenił(a) film na 6

A spadochrony były?

dobrze ze cie wykopsali!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones