PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816489}

Przypływ wiary

Breakthrough
6,8 4 744
oceny
6,8 10 1 4744
Przypływ wiary
powrót do forum filmu Przypływ wiary

Sam film moze az perefcyjny nie jest ale jest na pewno dobry,kilka jest niuansow co troche tak nie daja emocji slabo pokazane i wykonane..nie ma ten nutki napiecia i emocji i tych bardzo intensywnych modlitw zeby duch swiety przyszedl i po 1 slowie uleczył.. na faktach plus ale za slabo to pokazane nie czuc tych emocji ze stanie sie cud... takie filmy malo takich na faktach byly 2 filmy o tym ze niebo istnieje naprawde tutaj tez moze mi zabraklo takich malych wpsomnianek czy był po 2 stronie co widział a co nie, tylko mama powiedziala odlaczcie i niech sie obudzi i cud sie stał.. ogolnie ogladac na tak bo film warto obejrzec i oceny raczej musza byc minimum na 6...

ocenił(a) film na 3
xxxfilmen

Raczej bajka dla naiwnych. Nie ma ingerencji jakiegoś wymyślonego boga - ponieważ tym są bogowie od zarania dziejów, bajkami pomocnymi kapłanom do straszenia pospólstwa. Nie dowierzam, że w XXI wieku ludzie wierzą w takie bajki. Co ww ingerencji, żadnej nie było. Jeśli dzieciak by przeżył to tylko dzięki lekarzom i własnemu organizmowi. To samo gdyby umarł. Poszedłem na film do kina tylko dlatego, że mam CC Unlimited ale miałem niezły ubaw. Jedyne co mogę dodać: Jaki idiota pcha się na zamarznięte jezioro, nie znając grubości lodu? Nie ważne jaki mróz z czystego rozsądku nie wchodzi się na lód. Dzieciak-idiota, sam się prosił.

danny_ocean

bredzisz niech zstapi duch swiety i odnowi pisanie twoje hehe piszesz glupoty lekarze go uratowali hehe co moze medycyna do tego nic wedlug lekarzy nie miał prawa zyc a przezyl...dziecko zawsze bawilo sie na lodzie a to ze wpadl pecha mial w tym miejscu musiala byc ciensza warstwa, a bylo ich 3 klania sie fizyka i matematyka.

ocenił(a) film na 3
xxxfilmen

Widzę, że kolega taki "mądry" a nawet poprawnie po polsku pisać nie potrafi.

danny_ocean

hehe bo szczegołów sie czepiasz dajac im wage minimum 150 kg we trzech no wiadomo ze moze peknąć lód..chodzi o to ze uratował sie i wyszedł z tego cało ten chłopak gdzie gdyby sie obudził bez cudu z góry miałby uszczerbek do końca zycia ..inaczej roslina mógł byc...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones