PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 48 682
oceny
6,5 10 1 48682
3,8 25
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad

Seria "Psy" to dla mnie przede wszystkim świetne dialogi. Mam nadzieję, że w tej części Pasikowski nie zawiedzie, nie dosięgnie go poprawność polityczna i dostaniemy kolejną porcję potencjalnie kultowych tekstów!

ocenił(a) film na 7
Miko2137

Jak to Pazura kiedyś powiedział: jeśli chodzi o warstwę dialogową to Pasikowski w skali od 1 do 10 ma tych punktów 12.
Więc ja jestem dobrej myśli :)

ocenił(a) film na 6
Miko2137

Wymyślić kultowe dialogi w dzisiejszych czasach to naprawdę będzie wyzwanie. Ogromnie trudniejsze niż wtedy, gdy karta historii rodzimego kina była dużo czystsza.
Bareja już nie żyje, Machulski się znacząco wypalił. Chyba tylko Władek jest w stanie podjąć się tego zadania.

pablo_sulecin

ten film, nie bedzie miec nic wspolnego z seriom Psy, bo miec nie moze

Szybszy

Tyle będzie mieć, że zobaczymy bohaterów tamtych filmów, tylko, że w dzisiejszej rzeczywistości, po 25 latach. Chciałbym zauważyć, że już ''Ostatnia kraw'' była filmem zupełnie innym niż część pierwsza.

Lolbol

nie o to mi chodzilo, tylko o to ze bedą mowic zupelnie innym jezykiem niz w poprzednich psach, wspolczesnym , dlatego nie ma co oczekiwac cudow ze jakies slowas wejda do uzytku publicznego, po wejscie internetu mamy inny swiat, czytaj hujowy

Szybszy

"hujowy" świat?
Chujowa jest Twoja ortografia.
jeśli uważasz, że "hujowy" świat to wina internetu to złap za książki. polecam.
może wtedy zamiast "Seriom" napiszesz "Serią".

ocenił(a) film na 7
Szybszy

Najbardziej chu jo wo jest czytać Twoje wypociny w języku trochę podobnym do polskiego.

ocenił(a) film na 7
pablo_sulecin

Masz dużo racji ale...

...trzeba w coś wierzyć ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Szybszy

To przestań gadać z ojcem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Szybszy

Wróciło dziecko pienset plus ze szkoły??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Miko2137

Niestety w niwym filmie tego mi zabraklo...

Miko2137

Niestety rozczaruję Pana. W tym filmie ich Pan nie usłyszy.

ocenił(a) film na 9
TintoBrass

Co ty gadasz? Pełno świetnych dialogów było. Ludzie w kinie świetnie na nie reagowali.

ocenił(a) film na 6
jozef230_Luki

np.
- rzuć jakąś szmatę!
- nie ma, do szpitala poszła :D

ocenił(a) film na 6
jozef230_Luki

Były dobre i były tragiczne (rozmowa Franza i Nowego na balkonie!). Nie przedostaną się do języka potocznego, nie dlatego, że złe, tylko z uwagi na ciężar gatunkowy filmu, który ma się nijak to tego, jaki miała produkcja z 1992.

ocenił(a) film na 8
Miko2137

No to cytujcie ulubione z P3. Moim zdaniem słabo to wyszło. Jedyne co mnie rozbawiło to:
-ja umieram!!
-masz rację

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones