PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 10 1 48682
3,8 25
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
"Psy 3" ogląda się bez bólu, a miejscami nawet z satysfakcją. Pod względem realizacyjnym i płynności... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

"Psy 3" tak się mają do produkcji z 1992 roku jak IX część "Gwiezdnych wojen" do "Nowej nadziei". Czyli pójść warto, ale bez nadmiernych oczekiwań. Z każdą kolejną częścią tej polskiej trylogii przełomu wieków ucieka coś ważnego, a to z warsztatu, a to z tematu opowieści. W "Psach 3" zostało już niewiele. więcej
"Psy 3. W imię zasad" pozostawiają widza obojętnego, wyzutego z głębszych emocji. Bezrefleksyjny seans nie jest tym, czym mógłby być, ale z drugiej strony doceniam twórców za pewien zamysł. Zabrakło odwagi i konsekwencji w realizacji. Sentymentalna podróż to zdecydowanie za mało. Franz, dlaczego? więcej
Nie wiadomo, czy chwalić czy ganić scenariusz za zapożyczenia z "Leona Zawodowca" i wyraźne odniesienia do wydarzeń w Magdalence, ale dla miłośników strzelaniny i samochodowych karamboli to może być uczta dla oka. więcej
Aż szesnaście lat kazał czekać Francis Ford Coppola na trzecią część kultowego cyklu Ojciec chrzestny. Film ten spotkał się z raczej negatywną opinią zarówno krytyków jak i widzów oraz został uznany za najgorszą część całej serii. Analogiczną sytuację mieliśmy w naszym kraju, kiedy to po 26 latach Władysław Pasikowski zdecydował się wskrzesić legendarną dla polskiego kina serię "Psy". Efekt jest niemal identyczny jak u Coppoli. więcej