Psy 3. W imię zasad

2020 2 godz.
6,9 6 372
oceny społeczności
6,9 10 1 6372
12 496
chce zobaczyć
3,3 11
ocen krytyków
{"rate":3.27273,"count":11}
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad
  • Mam nadzieję, że w tym wypadku W. Pasikowski utrzyma poziom pierwszych części, bo bardzo lubię Psy i Psy II i wybieram się też na "trójkę", a nie chciałbym wyjść w połowie

• Sumienie_Filmwebu PiS i Platforma Obywatelska udostępnią Wam ten film na p2p!

• x_carlito ocenił(a) ten film na: 8

atari799927176virgin Politycy nie mają z tym nic wspólnego więc komentarz słaby. A "Psy 3" warto obejrzeć, dobry film.

• Darabont ocenił(a) ten film na: 8

x_carlito Oglądałeś?

Darabont tak, oglądałem

x_carlito Wobec tego gratuluję. Jak wrażenia ,odczucia i tak z ciekawości jaka ocena w skali filmwebu?

Darabont Dla mnie 3 część dobrze współgra w poprzednimi, dobrze domyka historię choć pozostawia pewna furtkę. Podobała mi się gra aktorów i dobór tych których do tej pory nie było w Psach. Bałem się, że Pazura będzie grał ze swoją typowa manierą a tymczasem wcielił się w "Nowego" przekonująco.Pasikowski jak dla mnie dobrze dopasował "Psy3" do obecnych czasów choć było parę potknięć czy rzeczy które nieco przeszkadzały(strzelanina) ale nie zaburzyły mi przyjemności z całego seansu i na pewno wrócę dość szybko do tego tytułu.
    W mojej ocenie 8/10

x_carlito I to się liczy. Jak mogłeś wątpić w pana Cezarego, jednego z najlepszych aktorów w historii polskiego kina?

• Sumienie_Filmwebu Linda (w porównaniu do Irlandczyka i DeNiro) nie rusza się przynajmniej jak emeryt. Pazura - świetna rola, to samo Dorociński, Frycz, Fabijanski, Baka.

Brakuje tu tylko wątków w scenariuszu np. Politycznego, z Wolfem jako rozliczenie z II. Ale ogólnie dobre, mocne kino