PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105768}

Pupilka profesora

Teacher's Pet
5,6 390
ocen
5,6 10 1 390
Pupilka profesora
powrót do forum filmu Pupilka profesora

Pozytywnie!

ocenił(a) film na 10

Film bardzo mi sie podobal , oglądnełam go z ogromna przyjemnoscia. Lubie filmy w ktorych jest jakis romans miedzy nauczycielem a uczennica :D a do tego duzo sie tu dzialo i nie było nudno ;]

pYsKaTa_dZaGa

Sam wątek romasu nauczyciela z uczennicą (rzadziej w drugą stronę) nie jest chyba częstym tematem w filmach, albo (co bardziej prawdopodobne) ja o tym nie wiem :) Film włączyłem przypadkiem, latając po kanałach, ale nie żałuję. Skończył się właśnie przed ok.minutą i nie widziałem go od początku. Film zakręcony, jak baranie rogi, ale fajnie się go oglądało, choć niejednokrotnie z uśmiechem na ustach :) Jak się kiedyś trafi obejrzę go raz jeszcze. Dla mnie to powinien być thriller komediowy, a nie 'zwykły' ale takie, jak wiadomo nie istnieją :)

pYsKaTa_dZaGa

ja też, nie oglądałam go od początku, ale od momentu, gdy były w barze. Dlatego średnio zrozumiałam koniec. Już wszystko wiem i nie mogę się doczekać jak go znowu puszczą. Strasznie mi się podobał, szkoda że mało jest tego tyu filmów i trochę szkoda, że tak późno był, bo momentami ciężko mi się oglądało. Ogólnie pozytywnie:)

ocenił(a) film na 8
pYsKaTa_dZaGa

Ta aktorka jest mega ponetna i seksowna :) ale film mial za duzo uproszczen i w rzeczywistosci wiele rzeczy raczej by nie przeszlo. Mimo to 8 ;)

użytkownik usunięty
pYsKaTa_dZaGa

Według mnie w realnym świecie takie romanse powinny być prawnie zalegalizowane, z tym wyjątkiem, że nie mógł by jej/jego uczyć. Przecież w przypadku faworyzacji czy układów ten sam problem wyniknie jeśli któryś z nauczycieli jest rodzicem ucznia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones