PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1311}
5,5 63 219
ocen
5,5 10 1 63219
3,6 16
ocen krytyków
Quo vadis
powrót do forum filmu Quo vadis

Deląg.... z zaciśniętymi zębami powstrzymuję się od komentarza!

arturos_

Oglądnąłem w końcu miesiąc temu. Zgadzam się. Jedynie na Lindę i Bajora mogłem patrzeć. Reszta aktorów i aktorów grała sztucznie, recytowała jakieś słowa bez wyrazu i rozumienia. Scenografia nawet czasami sensowna i fajna (nie wiem, nie wytrzymałem do końca), ale przy marności aktorów, niczego to nie ratuje. Musiałem wyłączyć, bo mi się nóż w kieszeni otwierał.

arturos_

Ja do Bajora, Lindy i Majchrzaka dodałabym jeszcze Trelę.
A najgorzej ze wszystkich zagrała Magda Mielcarz (Ligia) - poruszała się jak kawał drewna, jej mimika twarzy była żadna, a wszystkie swoje kwestie (a było ich bardzo mało) wyrecytowała bez żadnego wczucia się

ocenił(a) film na 3
Vanessa100

O nie, droga pani! Nie zgadzam się! Najgorzej zagrał Kubacki! :-D Ten to już pojechał po całości... :-D

ocenił(a) film na 3
Tataaleksandrykatarzyny

Deląga i tak nie przebił :),(przecież nie aktor) Do tych co ciała nie dali doliczył bym Pieczkę ....

ocenił(a) film na 5
Tataaleksandrykatarzyny

Kubacki w ogóle nie grał. ;) Taka jego przewaga.

Za to Foremniak mnie powaliła. :(
Podobnie Wagner.

ocenił(a) film na 5
Vanessa100

Linda, Bajor (genialny jako świr), Majchrzak i Trela - dźwigają ten film. No i jeszcze Pieczka.
Aż dziwne, że dali radę, przy reszcie obsady.


Żal patrzeć na główne postacie.

ocenił(a) film na 8
arturos_

Boguś był po prostu cudowny :)

ocenił(a) film na 7
arturos_

może nie jest to arcydzieło, ale AŻ taki zły to nie był. Myślę, ze trochę przesadzono na samym początku z oceną tego filmu i teraz mało kto spojrzy na niego obiektywnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones