PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9264}

Różowa Pantera kontratakuje

The Pink Panther Strikes Again
7,4 5 393
oceny
7,4 10 1 5393
Różowa Pantera kontratakuje
powrót do forum filmu Różowa Pantera kontratakuje

Więc gdzie jest w spisie głównych aktorów odtwórca głównej roli???? Jaja sobie robicie czy co?

ocenił(a) film na 8
Jaro_Nl

Mam takie samo pytanie, a tak swoją drogą powtarza się to w przypadku kilku "Panter"

ocenił(a) film na 9
chemas

I niestety także w wypadku kilku filmów z Louisem F! jakieś żarty sobie chyba dla jaj robią

ocenił(a) film na 7
Jaro_Nl

Twórcy to użytkownicy;)

ocenił(a) film na 8
Dude_

Swobodni, bez kontroli ;p

ocenił(a) film na 7
chemas

Swobodni a kontrolują a raczej zatwierdzają weryfikatorzy.

ocenił(a) film na 9
Dude_

To słabo im idzie...

ocenił(a) film na 7
Jaro_Nl

Jesteś także użytkownikiem, więc powinieneś napisać: to słabo nam idzie :)

ocenił(a) film na 9
Dude_

niespecjalnie rozumiem. Pisałem do redakcji, ale nikt nie odpowiedział

Jaro_Nl

Możesz równie dobrze pisać na Berdyczów. Ja też pisałem, z takim samym skutkiem. To charakterystyczne dla Filmwebu, że w starszych filmach, zwłaszcza sprzed 1990 roku obsada podawana jest bez ładu i składu. Myślę, że albo jest to spowodowane młodym wiekiem twórców tych stron, albo ignorancją i brakiem znajomości tematu. Prawdopodobnie jednym i drugim. Jedna dziewczyna pisała kiedyś, że dostała odpowiedź od jakiejś moderatorki, która brzmiała tak: - A kto ma ustalić która rola jest pierwszo-, a która drugoplanowa? Komentarz jest tu chyba zbędny.
Podobnie jest z datą premiery starszych filmów, które były wyświetlane i w kinach i w telewizji, a na Filmwebie albo nie mają w ogóle daty premiery, albo mają datę fałszywą, jak np "Przemineło z wiatrem": 27 lutego 2009. Śmiechu warte, zważywszy, że byłem na tym w kinie pod koniec lat siedemdziesiątych.

ocenił(a) film na 6
Jaro_Nl

Chodzi o to, że sam możesz zmieniać obsadę.

ocenił(a) film na 9
Jaro_Nl

Właśnie, powinni to zmienić. W stronie filmu "Powrót Różowej Pantery" poprawili kolejność obsady, więc tutaj też mogą.

A obecną filmwebową kolejność obsady w tym filmie faktycznie można skomentować znanym cytatem z XIII księgi Pana Tadeusza: "Zosiu, to są jaja".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones