R-Point

Arpointeu

2004 1 godz. 47 min.
6,1 3 691
ocen
6,1 10 3691
1 012
chce zobaczyć
powrót do forum filmu R-Point
 • To jeden z najlepszych azjatyckich horrorów w ogole, specyficzny klimat trzymający od początku w napięciu, orginalnie podjęty temat(eksperymenty ss wysiadają przy tym filmie), własciwie brak słabych elementów. 10/10. Koniecznie trzeba go obejrzeć. Polecam.

 • krzychomistrz ocenił(a) ten film na: 9

  Rittner rewelacyjny film! jeden z lepszych. po tym filmie polubilem azjatyckie kino. Teraz mam zamiar obejrzec The road

 • mlody969 ocenił(a) ten film na: 8

  Rittner Bo to dobry film, ale z racji tego że nie umiałem ich odróżnić co rusz się gubiłem

 • Szpila_1308 ocenił(a) ten film na: 1

  Rittner Jesteśmy w skrajności, w ocenie tego filmu. Widocznie należę do tej grupy, która nie umie oceniać filmów ale dzięki tym, którzy to potrafią jest jak jest. Wysoko, nawet bardzo wysoko cenię sobie kino azjatyckie, mając na uwadze filmy powstające w krajach Półwyspu Indochińskiego czy Japonii, ale jak wszędzie znajdują się knoty - chociaż sporadycznie i do takich ten film zaliczam. Nie targały mną, podczas oglądania tego filmu, żadne inne emocje poza tak jak to, bardzo często, czynię przy us-owych produkcjach najzwyczajniejszym włączeniem. Szanuję mimo, że skrajność w tym przypadku nas dzieli, Twoje subiektywne opinie i pozdrawiam

 • Szpila_1308 Kino nawet gdy dzieli zmusza do refleksji:):) Sama bliskość filmów i ich ocena zawsze zależy od mocno subiektywizujących nas samych. I tak jest dobrze. Rozkoszujemy się dla siebie, nie dla Innych:)

 • Szpila_1308 ocenił(a) ten film na: 1

  Rittner Ato już jest nasze wspólne 10/10 !!! Pozdrawiam

 • soglif3 ocenił(a) ten film na: 1

  Szpila_1308 " Nie targały mną, podczas oglądania tego filmu, żadne inne emocje poza tak jak to, bardzo często, czynię przy us-owych produkcjach najzwyczajniejszym włączeniem." a nie miało byc czasami "wyłączeniem"?

 • gandalfszalony ocenił(a) ten film na: 2

  Rittner W pełni się z Tobą zgadzam... co do tych umiejętności oceny.
  Zakładam, że właśnie Polakiem jesteś @:-) @:-)