Radio na fali

The Boat That Rocked
2009
7,5 34 tys. ocen
7,5 10 1 33943
7,0 20 krytyków
Radio na fali
powrót do forum filmu Radio na fali

Philip Seymour Hoffman i Bill Nighy wymiataja! zabawny, momentami wzruszajacy film wypelniony dobra muza . naprawde polecam. 9/10

ocenił(a) film na 9
iluminat1990

Film rzeczywiście genialny, bardzo mnie zaskoczył - oczywiście pozytywnie :) Jeden z lepszych jakie ostatnio oglądałem.

ocenił(a) film na 9
iluminat1990

Jestem zachwycona! :) Fajny humor, muzyka, aktorzy rozśmieszali mnie do łez :D Polecam gorąco. Jedna z najlepszych komedii, ale dodatkowo- z TYM CZYMŚ.
9/10

ocenił(a) film na 9
sandy1989

i ja się podpiszę !
Spodziewałem się dobrego filmu, ale to co zobaczyłem przerosło moje oczekiwania. Dawno już nie widziałem tak rewelacyjnej komedii. Świetnie zagrana, rewelacyjne dialogi, wyraziste postacie i ta MUZYKA!
Gorąco polecam !

ocenił(a) film na 10
Denis

bardzo dobry!

ocenił(a) film na 10
Denis

Moje rowniez przerosla. Nie spodziewalem sie tak swietnego filmu.

ocenił(a) film na 10
cave8

ocena (w tej chwili kolo 8.5) mowi sama za siebie. film lekki i przyjemny
:)

ocenił(a) film na 10
szpilus

Rewelacja. Prawdziwy majstersztyk brytyjskiej komedii. Czekałam na ten film ponad rok, no i miałam rację... Błyskotliwy, inteligentny, uroczy, a przede wszystkim arcyzabawny! I do tego plejada brytyjskich aktorów najprzedniejszego sortu (plus Philipp Seymour Hoffman) - nie do przebicia! PO-LE-CAM!:))

kakophonia

SUPER FILM!
Polecam na polepszenie humoru, może zdziałać cuda.