Serbuan maut

1 godz. 41 min.
6,9 26 794
oceny
6,9 10 26794
11 638
chce zobaczyć
8,1 13
ocen krytyków
{"rate":8.076923,"count":13}
{"type":"film","id":629688,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Serbuan+maut-2011-629688/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Raid
  • Hubert__ ocenił(a) ten film na: 9

Tempo filmu i sceny walk zachwycają. Żadnej nudy tylko akcja. Dobry pomysł na film i wspaniała realizacja.

• Hustla ocenił(a) ten film na: 10

Hubert__ +1

Well said.

• MarkowyMarecki ocenił(a) ten film na: 7

Hustla Podbijam do filmu zabieralem sie pare lat(nieprzepadam za kinem azjatyckim ale doceniam) ale własnie obejrzałem i stwierdzam ze rewelacja,prosta fabuła a jakie wykonanie,swietna akcja zero nudy równiez polecam.

• Hubert__ Chyba znalazłem ukrytą perłę. Jeszcze nie widziałem, ale zapowiada się ciekawie. I szkoda że w kinie tak mało widzimy tej Indonezji - to jeden z największych, najbardziej egzotycznych i niestety najbardziej zapomnianych przez filmowców i producentów kraj świata. Może jakiś scenarzysta przypomni sobie o jego istnieniu - bo jest wprost stworzony do bycia miejscem jakiejś interesującej historii.
    Najchętniej zobaczył bym dramat lub film akcji opowiadający o losie bezlitośnie tępionych Papuasów.

• adm11293 ocenił(a) ten film na: 10

Hubert__ siemanooo potrzebuje link do tego filmu tylko nie na cda bo nie jestem na premium DZIEKII

• Hubert__ mega męskie? nie wiedziałam w takim razie, że jestem facetem