PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1008}
8,0 167 739
ocen
8,0 10 1 167739
7,5 34
oceny krytyków
Rain Man
powrót do forum filmu Rain Man

A raczej dołączone do nich zdjęcia robione przez Ray'a przez cały film. Możliwe, że to tylko losowe
ujęcia, ale wygląda to tak, jakby twórcy na samym końcu przedstawiali nam świat widziany z
drugiej strony, przez Ray'a. Podczas gdy my przez cały czas zwracaliśmy uwagę na ludzi, dialogi,
Ray koncentruje się na innych, zwyczajnych dla nas rzeczach. Nie powiem, osobiście dla mnie to
najpiękniejszy moment w filmie, dzięki któremu inaczej patrzyłem na całość.

Stormrix

Dokładnie na to samo zwróciłem uwagę. Przed chwilą skończyłem pierwszy raz oglądać film i za każdym razem, gdy Raymond robił zdjęcia, zastanawiałem się jak one wyjdą.. Taka czysta ciekawość fotografa. No i na koniec pozytywnie się zaskoczyłęm, na prawdę dobra fotografia dokumentalna ;)

ocenił(a) film na 7
barteknowakowski

No to jestem matoł :) oglądałem ten film wiele lat temu wczoraj obejrzałem po raz kolejny i wyłączyłem napisy...., a tu takie ciekawostki... i znowu muszę załatwić sobie ten film aby napisy końcowe obejrzeć :P Człowiek uczy się całe życie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones