PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508006}

Rainy - superpies

Cool Dog
5,5 258
ocen
5,5 10 1 258

Rainy, superpies
powrót do forum filmu Rainy, superpies

4/10

ocenił(a) film na 4

Pies jest za*****ty, ale film to naciągana komedyjka i to w dodatku z kiepskimi aktorami i ubogim scenariuszem...

ocenił(a) film na 9
Daniela_Lujan_87

nie zgadzam się.Film fajny,poziom gry aktorów świetny.Naciągana to jesteś chyba Ty .Przyjemny film dla całej rodziny.Ocena 9/10

ocenił(a) film na 4
kevinek

o oj, ale ty nie tolerancyjny i zuchwały... no cóż skoro Ci się podoba to ok, nie będę krytykować nie mnie to oceniać, każdy ma i gust :)

ocenił(a) film na 9
Daniela_Lujan_87

ja zuchwały???oj kobieto nie jestem tego taki pewien

ocenił(a) film na 3
Daniela_Lujan_87

Jaka komedyjka?
To jest film do puszczania w pierwszych klasach podstawówek, a naciągając: familijno-przygodowy.
Po tym, jak uciekł z tego "zoo", zacząłem przewijać. 3/10 za psa, którego mi trochę szkoda, bo musiał być mocno tresowany, a to nie jest rasa do tego typu tresury.

ocenił(a) film na 4
Neografik

Schemat gonił schemat... Plus za psa i dzieciaka... Resztę scenariusza znamy z ok. 10 innych filmów... Gdzie zmieniają się jedynie aktorzy... Przewidywalne do bólu... 4/10 to najwyzsze co mozna dac. Dla rodziny i mlodszego widza fajny, ale dla koneserow... Strata czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones