Ratownik

El practicante

2020 1 godz. 34 min.
5,3 6 766
ocen
5,3 10 6766
657
chce zobaczyć
{"type":"film","id":846783,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/El+practicante-2020-846783/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ratownik
 • El_Magiko ocenił(a) ten film na: 8

  jak już ten facet jest na wózku, sparaliżowany i oddycha przez rurkę, to co ta kobieta może mu jeszcze zrobić kiedy go zabiera ze szpitala? pomysł na taki koniec z przytupem fajny no ale rozumiem, że to ona ma się mścić czy coś i role się odwracają ale co takiemu typowi można jeszcze zrobić? nie wiem, może go głodzić albo co... i w sumie, to jak to tak można sobie wejść do szpitala, powiedzieć "to mój chłopak" i se zabrać pacjenta? chyba nie można, jakiś psychol by sobie już wziął kilku. tym bardziej, że np szpitale czasem specjalnie przedłużają pobyty ludziom, bo hajs mają za zajęte łóżka, to gdzie by komuś dali człowieka sparaliżowanego tak "na gębę"?

 • CottonCrush ocenił(a) ten film na: 3

  El_Magiko ja bym go zamknął w szafie albo ciemnym pokoju do końca życia.

 • viper134 ocenił(a) ten film na: 7

  El_Magiko Musi być jakiś pretekst do kontynuacji ;) i zrobili to wspaniale

 • El_Magiko ocenił(a) ten film na: 8

  viper134 no nie wiem czy nie przesadzili właśnie. jakby tam jeszcze jakoś funkcjonował i by go zabrała podstępem, to mieli by pretekst do nakręcenia podróby misery, a tak, to co tam się może dziać ciekawego jak typ tylko oczami rusza
  tak w prawdziwości wydaje mi się, że w takim stanie już człowiekowi jest wszystko jedno co się dzieje dookoła i jeśli czegoś w ogóle chce, to pewnie umrzeć

 • El_Magiko jesli jest swiadomy, to jednak wolalby byc z ludzmi ktorzy beda o niego dbac niz z kims kto bedzie torturowal.
  ale fakt, lepiej umrzec.

 • El_Magiko ocenił(a) ten film na: 8

  ricariy no ja się właśnie zastanawiam jak można go w takim stanie torturować?
  co mu można wgl jeszcze zrobić żeby zabolało?

 • El_Magiko przypalać twarz, bić po głowie, głodzić, może też ma czucie w rękach i kuć igłami, a nie rusza przez coś innego niż przerwany kręg xd.

 • El_Magiko ocenił(a) ten film na: 8

  ricariy nie jestem ekspertem i nie mam żadnej wiedzy ale jak sprawdzają czy ktoś ma szanse odzyskać władzę w nogach to go kłują i pytają czy czuje, jak nie czuje to dupa. myślałem, więc że jak facet siedzi w ogrodzie warzywnym i patrzy w okno, to nie ma nigdzie czucia. o głodzeniu akurat wspomniałem wcześniej
  no, to jak już wdaliśmy się w tą polemikę, to poczytałem i okazuje się, że jacyś naukowcy mają teorię, że ludzie w stanie wegetatywnym mogą czuć ból. no człowiek uczy się całe życie.

 • El_Magiko El Magików, no to musisz się jeszcze bardzo dużo nauczy, bo z tego co napisałeś wynika, że o stanie wegetatywnym nie wiesz praktycznie nic.

 • Nadia96 A za literówki przepraszam ;)

 • El_Magiko ocenił(a) ten film na: 8

  Nadia96 czy muszę się nauczyć, to nie wiem, bo nie jest to w moim życiu potrzebne, ale dzięki Tobie już sobie wyczytałem, że nie miałem racji
  co byłby ze mnie za człowiek jakbym zawsze miał racje?
  wszystkiego najlepszego i pozdrawiam Cię serdecznie

 • El_Magiko To Ci się bardzo chwali, bo po pierwsze - głód wiedzy jest jedną z podstaw, czymś, dzięki czemu człowiek się rozwija; a po drugie, nigdy nie wiemy, jaka wiedza przyda się nam rzeczywiście i w praktyce .... Życzę Ci, aby akurat ta nigdy na nic nie musiała Ci się przydać... Pozdrowienia :)

 • zmoorka ocenił(a) ten film na: 5

  El_Magiko Końcówka to plagiat z "Gorzkich Godów" Polańskiego. Ta sama kwestia. Tyle że u Polańskiego to miała sens.

 • aniadolan1 ocenił(a) ten film na: 5

  El_Magiko zmoorko wydaje mi się, że jednak mimo wszystko jest jeszcze z milion pomysłów na to jak można się mścić na kimś nawet w takim stanie. Trochę wyobraźni i nie ma problemu..co do tego, jak można przyjść i jak napisałaś zabrać pacjenta od tak..ja myślę, że jego dziewczyna przychodząc po niego w finałowej scenie była już po rozmowie z kim należy itp. wszystko już sobie poustalała wcześniej. Dlaczego nie mieli by wydać pacjenta? Kobieta w ciąży, budząca zaufanie, poza tym byli ze sobą wcześniej a można się domyśleć, że raczej żadna inna rodzina się nim nie interesowała, więc tym bardziej dlaczego nie mieli oddać go komuś, kto sam z własnej woli po niego przychodzi..? Jedynie co może wzbudzać wątpliwość, to to czy nikt z personelu nie miał pojęcia okolicznościach w jakich doszło do wypadku? Zastanowić można się nad tym dlaczego dziewczyna, która tyle przez niego wycierpiała sama zgodziła się nim opiekować? może nikt z lekarzy i dyrekcji placówki nie wiedział..co jest raczej naciągane

 • aniadolan1 ocenił(a) ten film na: 5

  aniadolan1 moja powyższa odp miała być do El Magiko oczywiście

 • El_Magiko ocenił(a) ten film na: 8

  aniadolan1 po 1, to chodziło o to co człowiek w stanie wegetatywnym wgl odczuwa i co co za radość dla oprawcy skoro sam nie wie czy jego działania coś skutkują. o tym już rozmawiałem wyżej.
  co do zabrania sobie pacjenta ze szpitala na ładny uśmiech, to wątpię.
  żona? owszem. ale dziewczyna?
  ja też mogę iść do jakiegoś hospicjum, powiedzieć, że jakiś pacjent był moim kochankiem i myślisz, że mi go wydadzą na gębę?
  szpitale, ośrodki i hospicja na nfz starają się przetrzymywać pacjentów, bo za to jest hajs
  nikt Ci nie wyda człowieka, bo powiesz, że się kochacie

 • aniadolan1 ocenił(a) ten film na: 5

  El_Magiko może i tak, ale w sumie kto tam wie jak to działa w innych krajach

 • czarnainez18 ocenił(a) ten film na: 8

  El_Magiko No jak po co? Rente jego może brać. Zawsze to więcej niż polskie 500 plus. Hehehe. A znęcac tez się może, chociażby psychicznie.

 • El_Magiko Jak dla mnie zemstą będzie to, że będąc sparaliżowanym nie będzie mógl wychowywać dziecka przez które porwał byłą.

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • Konrad_Borczyk Chyba piszesz o sobie trollu.