PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372923}
8,1 300
ocen
8,1 10 1 300
Recovery
powrót do forum filmu Recovery

Ja nie wiem czemu oni nie chcą dać Tennantowi w/w nagrody bo zasługuje na nią jak mało
kto! Przypomniało mi się, że po obejrzeniu tego filmu nie byłam nawet w stanie napisać co o
nim myślę byłam w takim szoku. To była tak potwornie ciężka i wymagająca rola, że dech
zapiera. To był film który chciałam do oglądać do końca a jednocześnie wyłączyć i już na to
niego nie patrzeć. Oglądanie tego wywoływało u mnie fizyczny ból. Ja słyszałam jak serce
łamie mi się na tysiąc kawałków. Przeraził mnie fakt, że tak niewiele wystarczy by zamienić się
w 5 latka nie umiejącego obsługiwać toster. Tennant przeszedł samego siebie! Mogę z dumą
powiedzieć, że wsparłam inicjatywę, której sam stał się ambasadorem a w zamian za to
dostałam jego piękne zdjęcie z autografem. Takie filmy to nie tylko majstersztyk aktorski ale
historia otwierająca oczy odbiorcom. David ,wymiatasz, tyle ci powiem chłopie :D :D :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones