PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751}

Rejs

7,5 130 160
ocen
7,5 10 1 130160
7,6 35
ocen krytyków
Rejs
powrót do forum filmu Rejs
ocenił(a) film na 10
xtomix

Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.

ocenił(a) film na 8
pan_dziejaszek

Nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko ;)

ocenił(a) film na 10
alex_diddle

Nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje...

ocenił(a) film na 10
pan_dziejaszek

Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie

ocenił(a) film na 8
vvvirek

Mnie ostatecznie to się bardzo podoba.

ocenił(a) film na 9
xtomix

I dlatego, że nie polecasz dałeś 10 i dodałeś do ulubionych ?

ocenił(a) film na 5
bonusrpk_2

aleś ty glupi

ocenił(a) film na 10
bonusrpk_2

Jak można dać filmowi 9, dodać go do ulubionych i wyskoczyć z takim komentarzem?? :D

użytkownik usunięty
Ingenue

Tytuł i treść komentarza są cytatem z filmu Rejs. Pada tam taka kwestia, wypowiada ją inżynier Mamoń. To taka ironia.

ocenił(a) film na 10

Tylko "Nie polecam nikomu" jest autorstwa użytkownika. :)

ocenił(a) film na 10
bonusrpk_2

Bardziej ja się pytam, jak można dać 9 i nie ogarnąć tematu?

Pattie_Sparkle

Haha, 10/10

ocenił(a) film na 10
Pattie_Sparkle

A w damskiej ubikacji... droga na Ostrołękę.

bonusrpk_2

nie pasujesz tu ze swoim komenatrzem bonusrpk_2 oj nie pasujesz.

ocenił(a) film na 10
xtomix

Malarze holenderscy malowali ludzi starych, pokurczonych i były to jedne z najpiękniejszych obrazów" (i tak jest takze z tym fenomenalnym filmem);)

reynewan79

Touché.

xtomix

Dłużyzna, proszę pana! Po prostu dłużyzna!

ocenił(a) film na 10
ampelmannchen

I kto za to płaci?

pan_dziejaszek

Społeczeństwo!

ocenił(a) film na 8
ampelmannchen

Społeczeństwo, proszę pana!

ocenił(a) film na 8
ejehasherejeh

Ja płacę, pan płaci, pani płaci, my płacimy.

ocenił(a) film na 10
pan_dziejaszek

czy na twoim avatarze jest pan Jarofiejev?

ocenił(a) film na 10
reynewan79

Zgadza się.

ocenił(a) film na 10
pan_dziejaszek

bo się wahałem między nim a Pasolinim ;) pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
reynewan79

Zgadza się.

ocenił(a) film na 10
pan_dziejaszek

bo się wachałem między nim a Pasolinim ;) pozdrawiam.

xtomix

Ja w ogóle nie lubię chodzić do kina. A szczególnie nie chodzę na filmy polskie w ogóle...
Nudzi mnie to po prostu...
Zagraniczny to owszem. Pójdę sobie.
Bo fajne są filmy zagraniczne.

ocenił(a) film na 10
SaintBase

A ja to lubie Marysie tako jedno, co to zapoznałem na drodze na Ostrołenkie.
A "Rejs" ko------------cham!

ocenił(a) film na 5
xtomix

Choć mnie samej film nie zachwycił, to jednak muszę się nie zgodzić z Twoją opinią.Tu nie chodzi o szybką akcję, sceny walki, pościgi czy inne tego typu rzeczy.Uważam,że właśnie cały swój niepowtarzalny styl, film ten zawdzięcza powolnemu przebiegowi i monotonności.

elel_filmweb

aleś ty głupia

_retla_fw

retla_fw i kto za to płaci? Pan Płaci, Pani płaci( elel filmweb) wszyscy płacimy

crystalship

Społeczeństwo!

ocenił(a) film na 5
_retla_fw

Jaki wyrafinowany sposób na obrazę "przeciwnika" dyskusji.Nie ma to jak stara, dobra taktyka rodem z piaskownicy.

elel_filmweb

Dziękuję.

elel_filmweb

Podyskutujmy o TPP. Błyskotliwa komedia kryminalna, Pitt pokazał swój talent komediowy.

ocenił(a) film na 7
elel_filmweb

Komukolwiek to się może podobać, bawić się to znaczy, że nie kochał nigdy swojej matki.

ocenił(a) film na 8
xtomix

Ja też chodzę na pokazy mody ale nie mówię, że robię to z miłości do mojej mamy.

ocenił(a) film na 8
xtomix

Proszę pana... Aż dziw bierze, że nie wzorują się na zagranicznych. Proszę pana.
Wie pan... Przecież tam... Niech pan weźmie na przykład aktora, proszę pana... Yyyy... Zagranicznego... To ten aktor zagraniczny proszę pana... To jego twarz coś wie pan... Nie wiem jak tutaj... Trudno mi w tej chwili powiedzieć, wie pan... Coś takiego wyraża... Wie pan... Jakoś tak... No... No wie pan o co mi chodzi.
A polski aktor proszę pana... To jest pustka... Pustka proszę pana... Nic! Absolutnie nic. Załóżmy proszę pana. Że jak polski aktor proszę pana... Gra nie?
Widziałem taką scenę kiedyś... Na przykład, no ja wiem? Na przykład zapala papierosa nie? Proszę pana zapala papierosa... I proszę pana patrzy tak: w prawo... Potem patrzy w lewo... Prosto... I nic... Dłużyzna proszę pana... To jest dłu... po prostu dłu... dłużyzna proszę pana. Dłużyzna..
Proszę pana siedzę sobie proszę pana w kinie... Pan rozumie... I tak patrzę sobie... siedzę se w kinie proszę pana... Normalnie... Patrzę, patrzę na to... No i aż mi się chce wyjść z... kina proszę pana... I wychodzę...

ocenił(a) film na 7
ejehasherejeh

Eeee... Gadanie...

xtomix

Witam, możecie mi wytłumaczyć o co chodzi w tym zdaniu, w tej scenie, monologu w ogóle? To jakiś paradoks czy coś? Parodia parodii? Ukryte dno? Dlaczego ja? Przecież ogólnie rzecz biorąc Mamoń mówi, w większości, prawdę o polskim kinie a już w szczególności o rejsie, szczególnie o tej scenie. Z czego mam się śmiać?

ocenił(a) film na 10
Rafik_4

Widzisz, z poczuciem humoru jest tak, jak ze słuchem muzycznym - abo się go ma, albo nie...
Nie martw się, mój ojciec go też nie miał; i tak go kochałem.

jak45

Jeżeli chodzi tylko o moje poczucie humoru to się nie martwię. Mnie to nie bawi, w ogóle się tym nie przejmuje. Śmieszą mnie inne rzeczy i świetnie się z tym czuje. Myślałem, że może to rodzaj jakiegoś dowcipu który ktoś mi jest wstanie wytłumaczyć. Ale jak nie to ok. Podobno są ludzie co się śmieją do sera.

ocenił(a) film na 10
Rafik_4

Głupi...

ocenił(a) film na 9
jak45

Chyba nie do końca się z tobą zgodzę ;-). Pierwszy raz Rejs obejrzałem jak miałem 14 lat i śmiałem się tylko z "patataj". 30 lat później śmiałem się ze wszystkiego :-)

ocenił(a) film na 10
grawing

Jak się ma słuch muzyczny, to nie znaczy, że się słucha np. Pendereckiego od kołyski. Sam piszesz, że zacząłeś od "patataj"; ważne, że ZACZĄŁEŚ.

ocenił(a) film na 10
jak45

Doskonały komentarz

użytkownik usunięty
xtomix

Dokładnie, słabizna. Film o robieniu z siebie błaznów. Kino Bareji o wiele lepsze niz ten gniot.

ocenił(a) film na 10
xtomix

Jak to panie w kinie polskim :)

chemas

to mnie wzrusza
jestem ożywiony
tak jakoś ... pobudza
panowie tutaj dość mylnie interpretują treść tego co tutaj słyszeli

ocenił(a) film na 7
xtomix

Zamknąłeś wszystkie okna w mieszkaniu ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones