PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33334}

Rekrut

The Recruit
7,2 65 419
ocen
7,2 10 1 65419
6,1 12
ocen krytyków
Rekrut
powrót do forum filmu Rekrut

Po co Al zlecił szpiegowane tej laski skoro ona mu wynosiła tego wirusa? To proszenie sie o kłopoty.

ocenił(a) film na 7
Kamarloot

A to nie było tak, że ona to wynosiła w ramach tego testu zabezpieczeń? To nieświadomy zagrożenia Clayton dostarczył Burke'owi ten program. Taka manipulacja można powiedzieć.

Kamarloot

Ona wynosiła "ICE6" (nieprawdziwego) w ramach testu zabezpieczeń, natomiast Burke'ej podmienił go na prawdziwego.
Chciał winą obciążyć Clayton'a, który miał myśleć, że podwójnym szpiegiem jest ta jego kochanka, a ona natomiast zaczęła myśleć, że to jej przydupas jest kochankiem.

Ogólnie Al, miał dość CIA i chciał zarobić i się nie narobić. Więc go zmanipulował, miał już na niego przygotowane dowody.
Jak widać do samego końca to Calyton był podejrzanym, a Al sam się wygadał, gdyż myślał, że wszyscy już wiedzą.

ocenił(a) film na 7
Paradoxalnyparadox

"zaczęła myśleć, że to jej przydupas jest kochankiem" - w sumie przydupas właściwie zawsze jest kochankiem - myśleć nie trzeba :))

Wiem, że miała być "szpiegiem" ale uśmiechnąć się można :)

Kamarloot

następnym razem napisz,że spoilerujesz,bo spieprzyłeś film

szpileczka1

A kto czyta komentarze przed obejrzeniem filmu, doskonale zdając sobie sprawę, że ludzie tutaj mogą w bardzo prosty lub przypadkowy sposób zdradzić szczegóły? Geez... Zabił kamerdyner.

xorandor

ja czytam komentarze ,a jak ktoś chce "zdradzić szczegóły" odznacza tytuł "spoiler" i nie ma problemu, ci co nie oglądali nie otwierają takiego komentarza

szpileczka1

Jak ktoś jest złośliwy, to może w tytuł tematu dać i nici ze spoilera. Poza tym kiedyś nie było tej opcji.

xorandor

cóż różnie nazwałabym kogoś takiego i nie było by to "złośliwy"...ale TERAZ jest ta opcja więc nie bardzo wiem o co Ci chodzi

ocenił(a) film na 8
szpileczka1

pytanie dotyczylo fabuly filmu, wiec mozna bylo przewidziec ze odpowiedz bedzie zawierac tresc filmu ... lol

ocenił(a) film na 9
szpileczka1

Serio interesuje cie komentarze przed obejrzeniem filmu?

Lipiniorz25

owszem jesli sie waham

szpileczka1

op:Po co Al zlecił szpiegowane tej laski skoro ona mu wynosiła tego wirusa? (co już jest lekkim spojlerem)
szpileczka1:no ciekawe po co,nie oglądałem filmu jeszcze,ale zobaczę.
paradox odpowiada na pytanie
i teraz szpileczka ma pretensje. no ręce opadają na takiego

CharlieMarlow

a co ma do tego paradox???? czytaj ze zrozumieniem to nie będą ci opadać

szpileczka1

racja,wygłupiłem się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones