PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452824}
6,7 42 618
ocen
6,7 10 1 42618
5,1 7
ocen krytyków
Repo Men Windykatorzy
powrót do forum filmu Repo Men - Windykatorzy

9/10

ocenił(a) film na 9

Całość filmu na 8 ale za samą końcówkę daje 10 wiec oceniam film na 9. Dawno nie wiedziałem takiego zakończenia filmu.

ocenił(a) film na 9
perchlik

Zastanawia mnie czemu taka niska ocena...Zakonczenie REWELACYJNE !!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
perchlik

Podpisuję się pod tym. Sam film jest dobry ale nie zachwycający, końcówka jest mistrzostwem. Film, który w piękny sposób oszukuje widza.

ocenił(a) film na 9

Ja też - obiema rękami..Kino Sc-Fi poparte dobrym scenariuszem - może nie jestem zbyt wymagający, ale więcej mi nie trzeba

ocenił(a) film na 8
ynte

Racja. I tyle.

ocenił(a) film na 9
perchlik

Nie ująłbym tego lepiej, dokładnie to samo pomyślałem gdy skończył się film :P

ocenił(a) film na 8
perchlik

Zobacz sobie wobec tego "Next". Kino może nie tak dobre jak Repo Men, ale zakończenie jest rozwalające :)

perchlik

UWAGA SPOILER!!
Ech - niestety przez przypadek przeczytałem twój post przed filmem i kiedy zobaczyłem to urządzenie do wirtualnej rzeczywistości miałem silne przeczucie, że Remy(Jude Law) na końcu wyląduje podłączony do niego (a po finalnym, 4 nokaucie, miałem w zasadzie pewność), dlatego końcówka nie zaskoczyła mnie tak bardzo.
Początek filmu był dla mnie wręcz rewelacyjny (świetne wprowadzenie do opowieści, stworzenie fajnego klimatu). Niestety w miarę upływu czasu film stawał się coraz bardziej schematyczny(poza końcówką) i naciągany (przemiana głównego bohatera jest tu najlepszym przykładem), choć momentami dalej potrafił szokować (np 'robota' w trakcie grilla). Nie raziło to jednak tak bardzo, jak w innych produkcjach, a co najważniejsze nie odnotowałem jakiegoś, takiego mocnego absurdu, który powoduje, że film staje się groteską . Co do gry aktorskiej to Whitaker i Schreiber zagrali moim zdaniem bardzo dobrze, reszta - co najwyżej średnio (w tym Law).
Ogólnie film oceniam pozytywnie.

ocenił(a) film na 8
perchlik

Bardzo fajny,zakończenie mocne.Fenomenalna scena w centrali podczas czyszczenia kont,mocno intymna,powiedziałabym że wręcz miłosna.Świetny.Nie zawiodłam się.

perchlik

powinienem skopiować twój post i wkleić tutaj.... to samo może zamiast 8 dałbym 7 - bo nie czytałem twojego posta i o tym neuronowym cudzie kompletnie zapomniałem :-)

ocenił(a) film na 8
perchlik

Też podwyższyłam ocenę za końcówkę! Kompletnie się nie spodziewałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones