PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186641}

Resident Evil: Zagłada

Resident Evil: Extinction
6,7 83 811
ocen
6,7 10 1 83811
6,0 5
ocen krytyków
Resident Evil: Zagłada
powrót do forum filmu Resident Evil: Zagłada

Słaby

ocenił(a) film na 5

I od tej części seria robi się beznadziejnie słaba.Resident Evil 3 jest horrorem gdzie efekty są nad treścią a twórcy chcieli zrobić wszystkiego razy trzy więcej czyli walk,efektów specjalnych i potworów.Jedyne co mogę powiedzieć coś dobrego na temat tego knota to obsada i szybka akcja ale to wszystko jestem bardzo zawiedziony trzecią częścią.

ocenił(a) film na 4
DoktorLejdo

Jest tu za dużo scen walk momentami ogląda się ten film jak jakiś film sensacyjny klasy C.Popisy efektami specjalnymi są ale jest ich za dużo więc nie podobała mi się ta część rozczarowałem się i go już nie bedę oglądał.

sador1991


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ocenił(a) film na 6
DoktorLejdo

Ta część jest słabsza od 1 i 2, ale daje radę. 4 część kiepska, a dalej jeszcze gorzej.

revelati


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ocenił(a) film na 8
DoktorLejdo

Trzeba bylo cos dodac. Alice dostaje nowe moce (nie podoba sie? )- Stara Alice bez mocy (nie podoba sie) Bo to juz bylo!Wy sie wreszcie zdecydujcie.

DoktorLejdo


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ocenił(a) film na 5
kotbury

I wklejasz te teksty nic nie umiesz swojego napisać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones