PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598799}

Resident Evil: Potępienie

Biohazard: Damnation
6,7 6 865
ocen
6,7 10 1 6865
Resident Evil: Potępienie
powrót do forum filmu Resident Evil: Potępienie

Fajna muzyke, ciągle coś się dzieje. Jestem pod wrażeniem dokładności z jaką są robione te
animacje, a czasem wręcz można o tym zapomnieć. Film mimo że jest animowany to NIE JEST
PRZEZNACZONY DLA DZIECI !!!.

brzydal1981_filmweb

Noł sziet. Więc film pod nadzorem Capcomu, dodatkowo z Nipponii jest lepszy od amerykańskiej papki dla nastolatków?
Racja- te dwa animowane filmy dobre nie są. Ale w przeciwieństwie do perypetii Alice, Chirsa, który właśnie zbiegł z więzienia i pożal się boże Jill- te dwa DA SIĘ oglądać.

ocenił(a) film na 7
brzydal1981_filmweb

Co to to napewno :)
ale wracając do filmu, dobry. solidna 7.
Początek taki trochę średniawy ale rozkręca się.
Świetne starcie Ady i prezydenta, no i walka Mr. X ;)
same postacie wykonane bardzo dobrze.
Film to taki ukłon w stronę 4cz gry.
Tylko zastanawia mnie jedno, dlaczego ci zarażeni ludzie z których plagas wychodził poruszali się jak zombi. tzn mieli takie zachowanie.
Przecież w grze Ganado zachowywali się poniekąd normalnie.

ocenił(a) film na 7
settokaiba

Boje się niestety, że ten tutaj filmik jest bardziej ukłonem w stronę Resident Evil 6 (nawet w napisach były zawarte clipy z tej gry), bo skoro były już Stany Zjednoczone (i to nie RAZ), Azja, Afryka, Europa Zachodnia to wybór był dość wąski (już nie mogę się doczekać odsłony serii w Australii - Broń biologiczna stworzona przez człowieka KONTRA najgorsze sk*rwysyństwo jakie matka natura ma do zaoferowania, a w środku tego wszystkiego losowo wybrany bohater Resident Evil xD) więc padło na Europę Wschodnią. Ale ja również wole tak na to nie patrzeć, bo równie dobrze można by składać hołd kupie słonie.

Ganado w Resident Evil 4 zachowywali się normalnie jedynie gdy Leon nie był w ich obecności bądź nie mógł nic robić (cutscenki :D). Może to jest sekret jak to możliwe, że on to wszystko przeżył? Może jego blond włoski generują jakieś pole ogłupiające wszelkie BOW w okolicy? :P

Co do filmu - póki co najlepsza adaptacja Resident Evil. Nieco drętwa na starcie, nieco kiepskie wprowadzenie problemu z jakim borykało się miejsce akcji. Ale akcja rozkręca się jak ruski zegarek i trzyma w napięciu. Przedstawione postacie są odpowiedni zaokrąglone i interesujące (na tyle, żeby mi wadziło, że jeden albo drugi nie doczekał końca filmu). Bardzo podobały mi się ukłony wobec gier, bo w przeciwieństwie do tego kału z Jovovich, te były zrobione dobrze (podobało mi się jak Leon próbował zniszczyć Mr. X z RPG, jak to robili od zawsze na końcu RE (już sobie nawet pomyślałem "No kurde, znowu wyrzutnia rakiet?") i tu nagle ZONG, bo nic to nie dało, więc do wykończenia typa użyli czołgu. Świetne.

brzydal1981_filmweb

Animacja nie dla dzieci? Mam 33 lata i jestem wielkim fanem anime (mangi nie, bo jej nie czytam) i mało które, z tych co widziałem, puścił bym dzieciom, brawo ludzie, uczycie się, że animacja może przekazywać różne treści :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones