PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186641}

Resident Evil: Zagłada

Resident Evil: Extinction
6,7 83 844
oceny
6,7 10 1 83844
6,0 6
ocen krytyków
Resident Evil: Zagłada
powrót do forum filmu Resident Evil: Zagłada

Do serii Resident Evil nigdy się nie garnąłem, bo mam naturalną niechęć do większości komiksowych, czy też przeładowanych bajerami rozwałek (z wyjątkami). I takim wyjątkiem jest Resident Evil który mnie zachwycił. Film prosty, typowo rozrywkowy, z super, niezniszczalną Alice i tak go traktuję. Jednak frajdę oglądając go mam olbrzymią, tak po meczącym dniu zobaczyć sobie Alice w swoim ubranku przedzierającą się i gładzącą hordy zombiaków ;) A jeszcze lepiej jak jest w parze z Jill Valentine hehe.
W tej Milli Jovovich jest coś przyciągającego, chyba mój jedyny ulubiony superbohater ;)

Nie dziwię się negatywnym opiniom bo film do ambitnych nie należy, wieje trochę kiczem i efekciarstwem. No ale mam słabość do tej serii i koniec :)

użytkownik usunięty
forzaroma

Podobne mam refleksje - przymierzałem się z 8 lat do "1" . Muza ponoć fajna - OK; zobaczę. I niby nic takiego a jednak wczoraj "1" i całkiem fajny - 7/10 Dziś "2" nieco mniej - 6/10 , ale b. fajnie mi się oglądało. A teraz, choć już po 24.00, to chyba oglądnę "3"... . Nie oczekiwałem żadnego "arcydzieła", czegoś odkrywczego, ambitnego itp. i z tym nastawieniem podchodząc do pierwszych dwóch części b. dobrze się "bawiłem". Nie będę drążył czy film dobry, zły itp. itd. Po prostu - dla mnie - fajna rozrywka, i tyle.

forzaroma

Mi się podobał nawet BARDZO się podobał 10/10 i to jest mój ulubiony film ze wszystkich. POLECAM tak jak inne części Resident Evil kążda była zaje*ista. :)

ocenił(a) film na 7
forzaroma

Milla Jovovich faktycznie ma coś takiego w sobie że miło się na nią patrzy podczas seansu filmowego :) a nie muszę pisać że do tej roli wpasowała się świetnie.Filmik dobry teraz bardziej mi się podoba niż za pierwszym razem dlatego 7/10.

ocenił(a) film na 7
forzaroma

Według mnie wszystkie części są świetne. Każde oceniłem na 10 chociaż nie podobało mi się pare szczegółów. Po prostu jak jakiś film mi się spodoba to daje najwyższe oceny nawet gdy widzę dużo błędów.

ocenił(a) film na 7
kamil98760

Takie błędy zawiera np. 5 część RE. Zombie na motorach i samochodach?! Rozumiem- MUTACJA. ale wdg mnie reżyser przesadził z tą mutacją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones