PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714382}

Osad

Residue
4,7 1 305
ocen
4,7 10 1 1305

Osad
powrót do forum filmu Osad

Więc minusują bez czekania co dalej. Ręce opadają.

Został dodany jako film, więc gdybym nie doczytała, to też bym podeszła do tematu inaczej.

użytkownik usunięty
Epiatka

Faktycznie dodali go jako film. ;-D

o jaki serial choodzi?

ocenił(a) film na 4

Pilot czego? Serialu, który powstanie? Kiedy? Jeśli wchodzi się z 3-odcinkową produkcją, to właśnie te 3 odcinki oceniamy. I oceniamy bardzo słabo, bo cała historia jest obcięta i już. A jeśli producenci skasują pomysł, to co? Kicha i już...

ocenił(a) film na 2

Dziadostwo ! miało być efektownie i nowocześnie a powstała nudna wydmuszka.
To ma być metafora dzisiejszego świata ( zamachy, terroryści ) ?
Bezsensowne sceny i po raz milionowy latające cienie. A horroru tu nie ma, jakby kto szukał:)
I wiem, że to serial.....

Bo nikt nie wiedział, że to pilot, czy trzy odcinki serialu. Każdy odbiera to jako film.

Po tych 3 odcinkach historia zamyka się w sposób logiczny i wiarygodny. System wygrywa, sprawa wyciszona, opinia publiczna poinformowana/zdezinformowana, świadkowie usunięci. Pozostał tylko blog, który pewnie szybko został zdjęty i drobny złodziejaszek - wystarczające do wytworzenia "teorii spiskowych". Jak w życiu: wiemy tyle ile przekażą nam media. Szkoda, że historia nie została pociągnięta trochę dłużej, bo postacie zostały nieźle nakreślone i mam lekki niedosyt. Ale jeśli chodzi o samą historię, to myślę, że kończy się w sposób logiczny i nie wymaga żadnego dopowiedzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones