PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691720}

Pragnienie zemsty

Return to Sender
4,8 2 838
ocen
4,8 10 1 2838
Pragnienie zemsty
powrót do forum filmu Pragnienie zemsty
fanzlalka

A coś więcej :D Czyli że ona potem z nim żyję długo i szczęśliwie , tak ?

ocenił(a) film na 4
kemot1993

SPOILER

Nie, okazuje się później, że Pike była nie mniejszą psychopatką od niego. Gość na końcu źle się czuje i mdleje. Budzi się przykuty do łóżka, a ona mówi mu, że go otruła. Wyjawia także m.in. to, że otruła psa swojego ojca (był wcześniej taki wątek w filmie). Na końcu odcina mu rękę i droczy się z nim. Potem prawdopodobnie zostaje wykastrowany albo umiera albo jedno i drugie. Zostawili otwartą furtkę dla widzów.

ocenił(a) film na 3
Pauleta

Też się domyśliłam, że otruła psa pewnie dlatego, że niezbyt ją lubił nie wiem czym jej zawinił szczekaniem?
Niestety film bardzo nudny.

ocenił(a) film na 5
Cherry21

Pies jej uszkodził sukienkę. Mówiła mu, że ma ją odkupić, ale nie posłuchał...

ocenił(a) film na 6
Pauleta

Ona mu nie obcieła ręki. Ona była sztuczna

fanzlalka

Ja też żałuje,irracjonalne zachowanie tej pielęgniarki przeszło moje najśmielsze oczekiwanie,jestem rozczarowana.

ocenił(a) film na 6
fanzlalka

Co do trailera to obejrzałam go dopiero po obejrzeniu filmu z ciekawości i niestety w tym co oglądałam był streszczony calusieńki film.

ocenił(a) film na 5
fanzlalka

Właściwie to polski tytuł już zdradza fabułę

nexxen

Oglądam ten film i sobie myślę co się dzieje, czy ona zwariowała? Wtedy przeczytałem polski tytuł i sobie myślę - aha, no to już wiem co się stanie dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones