PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99107}
6,9 39 242
oceny
6,9 10 1 39242
5,5 10
ocen krytyków
Revolver
powrót do forum filmu Revolver

inny klimat niż w 'Snatchu' i 'Lock stock and two smoking barrels' (które uwielbiam:), a jednak 'Rewolwer' to też jest coś.
Zgadzam się z niektórymi krytycznymi głosami dotyczącymi fabuły. Kilka wątków było naciąganych, mam wrazenie, że pod koniec twórcy trochę 'popłynęli';p ale kilka rewelacyjnych motywów, np. ten z postaciami Avi'ego i Zachiem.
A już największą wartością filmu jest strona estetyczna, cała wizualna rewelacyjnie dopracowana otoczka. Montaż i zdjęcia zasługują na oklaski; ciasne kadry budują jakąś dziwną, klaustrofobiczną atmosferę.
Potrafię zrozumieć, że komuś ten film się nie spodobał, ale moim zdaniem, poza niektórymi niedociągnięciami, to kawał dobrej roboty:::...

martuss

zgadzam sie w stu procentach! zwlaszcza ze jest piata rano.
ale na pewno nie beształabym z błotem tego filmu. to czasme bardziej videoart, hehe...bo fabuła naprawde jest nieco zagmatwana, jakby co poniektore kartki ze scenariusza wypadły, ale to nic. mi ten fał duzo frajdy, pobudził parę synaps (tak, tak) i był bardzo wrażnieowy.
pełno wątków, motywow i suspensów...taki jakby miks roznych filmow.i nie zarzucam tutaj ritchiemu kopiowania innych filmow. Raczej obstawialbym opcję, że sa to filmy, ktore od dłuzszego czasu działy mu sie w głowie.i on je pomonował na jednej fabularnej nici. Wrazenia, wrazeni prosze panstwa:) i nie mylic z efekciarstwem.
a ze pare watkow naciagancych?inne z braku rozwiazania zamglone?bywa.
przeciez nie mowię, ze to moj ulubiony film, heh..

Iguhaaa

masz rację, ale właśnie ten miraż sprawia, że film jest wart obejrzenia. a o jeszcze jednej rzeczy zapomniałąm napisać- narracja. narracja-rewelacja;p --rym-- :p

p.s.Iguhaaa, doczytałam się u Ciebie, że studiujesz w P-ń (jaki kierunek?). ja też stamtąd;)::::......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones