PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=198883}
7,1 34
oceny
7,1 10 1 34

Richy Guitar
powrót do forum filmu Richy Guitar

Świetny film..

ocenił(a) film na 10

Świetny film, szczególnie polecany fanom Die Ärzte.. Udźwiękowienie wspaniałe, jako, że w filmie gra cały zespół, zaczynający w tamtych latach karierę (i to nie jeden - można tam się natknąć również na Nena Band czy Ace Cats, które są mniej znane, ale jednak je tam słychać), fabuła też ciekawa :) No i obsada takich gwiazd, jak Bela Felsenheimer, Ingrid van Bergen czy Dan van Husen.. Prawdziwe dzieło, podobnie jak muzyka tworzona przez jego głównych bohaterów ;)

krabojad

A wiesz może, gdzie można go zdobyć? Bo coś mi się wydaje, ze w Polsce nie jest szeroko znany, a chciałabym go oglądnąć ;]

ocenił(a) film na 10
Mirel

Wiem, że można go zdobyć za zachodnią granicą, a mniej legalnie - na eMule'u :)

W Polsce właściwie nieznany, fakt. A szkoda. Bo jest w naprawdę niezłym klimacie..

krabojad

Jeszcze jedno pytanie ;] Czy jest gdzieś wersja z polskimi napisami albo jakiekolwiek miejsce, gdzie takowe mogę znaleźć? Przeszukuje internet, ale jedyne co znalazłam, to niemieckie wydanie...

ocenił(a) film na 10
Mirel

Polskie napisy?

W Internecie ich nie ma, ale generalnie to istnieją.
Niepublikowane i bodajże jedyne.

U mnie na komputerze :)

Więc jak mi podasz maila, służę uprzejmie ;)

krabojad

aj aj, nie wierzę ;] mirelka.jkw@gmail.com i dziękuję bardzo ;]

ocenił(a) film na 10
Mirel

Na razie niestety muszę zejść, ale będę pamiętać, żeby potem Ci przysłać.

Miłego wieczoru!

krabojad

hmm, to jak z tymi napisami? :) Nie chcę się narzucać ;P

Mirel

Cześć. Dysponujecie może jeszcze napisami do tego filmu? Byłabym ogromnie wdzięczna

ocenił(a) film na 6
Mirel

youtube, ale po niemiecku tylko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones