Ringu: Jiko ka! Henshi ka! 4-tsu no inochi wo ubau shôjo no onnen

1995 1 godz. 50 min.
6,5 85
ocen
6,5 10 85
120
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":146371,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ringu%3A+Jiko+ka+Henshi+ka+4-tsu+no+inochi+wo+ubau+sh%C3%B4jo+no+onnen-1995-146371/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ringu: Jiko ka! Henshi ka! 4-tsu no inochi wo ubau shôjo no onnen
  • eden121 ocenił(a) ten film na: 10

Nareszcie po cztero letnim poszukiwaniu znalazłem Ring Kanzenban na VHS. Co prawda bez jakich kolwiek napisów, ale moim hobby są kombinacje z różnymi filmami, więc dodanie polskich napisów z angielskiego źródła i zgranie filmu na DVD to dla mnie pikuś i czysta przyjemność! Gdy już obejrzę, bo prawdopodobnie będę miał już ten film za ok. tydzień lub 2, to obiecuję, że napisze moją opinię.

• eden121 Też chciałbym obejrzeć... Hmmm... szczęściarz z Ciebie... ;>

DiDayeN Nom... szczęście i właśnie ring idzie do mnie prosto z Japonii. Już za tydzień powinienem obejrzeć....tydzień... jak to brzmi heh. Tak wiem trochę to się opóźniło no ale warto było!

eden121 A zdradzę wam mały sekret..... w wyszukiwarce Google wpiszcie Ring Kanzenban ale japońskimi literami. Pokombinujcie a dowiecie się gdzie znaleźć japoński tytuł ;) Powodzenia życzę!

eden121 TAK!
    Właśnie dzisiaj obejrzałem Ring Kanzenban, jednak z angielskimi napisami i teraz tłumaczę na Polski. Zastanawiam się czy powinienem dodać to na YouTube czy tez nie... No cóż w sumie ja się tyle namordowałem, żeby to obejrzeć a teraz tak rach-ciach i wszyscy nagle maja do tego dostęp... A co do filmu, jest poprostu super! Świetnie podąża za książką i fajnie się ogląda, dobra gra aktorów, jednak minusem jest to, że w filmie muzyka ciągle się powtarza w takim razie ode mnie 9/10, byłoby 10 no ale----ta muzyka. Czasem miałem wrażenie, że oglądam tą samą scenę.

• eden121 Nadal masz te napisy przetłumaczone?

• stefaniak_a ocenił(a) ten film na: 7

DiDayeN ja tez;)....................................................... .................

DiDayeN nie posiadam tego filmu ale wiem kto go ma jednak jestem w posiadaniu 2 innych trudnych do zdobycia filmow a konkretnie seriali jednym z nich jest Ring the final chapter a drugim Rasen oba posiadam z angielskimi napisami pierwszy wystawilem juz na alegro a drugi wystawie wkrotce:)

eden121 Ok tu macie link do zwiastunu Ring Kanzenban, który sam zrobiłem: http://www.youtube.com/watch?v=xHp_Bqdy9bg

eden121 Czesc Grzesiek nie moge sie zalogowac na youtube ani zarejestrowac nawet zarejestrowac i zapodzialem tez niestety twojego e-maila :/

eden121 Witam serdecznie czy posiadasz wciaz ten film? Jesli tak to mam prosbe odezwij sie na mojego maila : stefaniak.a@poczta.fm :)