Ringu: Jiko ka! Henshi ka! 4-tsu no inochi wo ubau shôjo no onnen

1995 1 godz. 50 min.
6,5 85
ocen
6,5 10 85
120
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":146371,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ringu%3A+Jiko+ka+Henshi+ka+4-tsu+no+inochi+wo+ubau+sh%C3%B4jo+no+onnen-1995-146371/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ringu: Jiko ka! Henshi ka! 4-tsu no inochi wo ubau shôjo no onnen
  • Kurde co oni sie uczepili tego kregu?? ten sam kicz :/

• kameq bo jest to nowa forma horroru, bazujacego glownie na emozjach i formie opowiadania aniezeli na pokazaniu hektolitrow krwi :oP

• kameq Film Ring jak i dalsze jego realeasy stały się już klasyką. Nie można więc mowić ze jest on kiczem. Popieram wypowiedź kolegi iż jest to nowy rodzaj horroru bazyjącego głównie na emocjach a nie na "hektolitrach krwi". Osobiście podobają mi się tego typu filmy a w szczególności kręcone przez japończyków czy koreańczyków...
    Zamierzam oglądnąć "Ringu: Kanzen-ban" i wrócić tu jeszcze raz by wypowiedzieć się na jego temat...

POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANÓW KINA AZJATYCKIEGO !!

• Aragami_2 Powiem szczerze nie podobają mi się te amerykańskie wersje. Nie oddają takiego samego klimatu co japońskie.

• Alfa Mi też nie... To pewnie dlatego, że amerykańcy muszą sobie wszystko dokładnie wyjaśnić -_-
    Podobnie było z Ju-on 2 i amerykańskim remake'u The Grudge 2, w którym z niewiadomo kąd, bohaterka odwiedza matkę Kayako :/
    Jednym słowem, Azja pod względem horrorów bije wszystkie inne kraje na głowę :)

• stefaniak_a ocenił(a) ten film na: 7

Mathisek posiada ktos zwas ten film???????????????????

• stefaniak_a Przyłączam się do pytania.

za krótki

• stefaniak_a ocenił(a) ten film na: 7

JogiFan nie posiadam tego filmu ale wiem kto go ma jednak jestem w posiadaniu 2 innych trudnych do zdobycia filmow a konkretnie seriali jednym z nich jest Ring the final chapter a drugim Rasen oba posiadam z angielskimi napisami pierwszy wystawilem juz na alegro a drugi wystawie wkrotce:)