1 godz. 41 min.
6,6 22 979
ocen
6,6 10 22979
4 667
chce zobaczyć
{"rate":6.25,"count":4}
{"type":"film","id":657675,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Rio+2-2014-657675/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Rio 2
  • brzydal1981_filmweb ocenił(a) ten film na: 7

Dużo tańców, ładne widoki, śmieszne dialogi. Wydaje mi się że fabuła pierwszej częsci była lepiej
    dopracowana, ale jest to bajka dla najmłodszych więc można przymknąc na to oko.

• maladzonaga ocenił(a) ten film na: 5

brzydal1981_filmweb Denerwują mnie tezy typu że to animacja dla najmłodszych xd To jest film animowany dla każdego, nie tylko dla dzieci.

maladzonaga To jeśli denerwują ciebie takie tezy to oznacza ze czas PRZEŻUCIĆ SIE NA KAWE BEZ KOFEINOWĄ skoro przejmujesz sie takimi błachostkami. Bo film jest BAJKĄ !!!!więc z założenia dla NAJMŁODSZYCH !!! a to że starsi nie moga jej zobaczyc to NIE PISAŁEM !!!, więc WYLUZUJ !!!!!!!!

brzydal1981_filmweb Sam wyluzuj bo używasz za dużo caps locka i wykrzykników, bajka to krótki utwór literacki i nazywanie animacji jako bajka jest błędem. Dziękuję miłęgo dnia.

maladzonaga Poważnie co ty nie powiesz he, a mi sie wydaje że poprostu WYOLBRZYMIASZ !!!!! i tyle. A jęsli chodzi o sam wyraz BAJKA to ma on szerokie zastosowanie, a to z kolei oznacza że można używać go w szerokim kontekście czyli nie tylko w literaturze, a skoro tego nie rozumiesz ?, cóz koń jak ma załorzone klapki na oczy to także ma ograniczone pole widzenia he i tyle na ten temat rówież DZIĘKUJE

brzydal1981_filmweb Acha jeśli nie rozumiesz dlaczego stosowałem duże litery oraz wykrzykniki to odrazu mówię DLA PODKREŚLENIA ZNACZENIA POSZCZEGÓLNEGO WYRAZU. W pisowni polskiej robi się podobnie, ale ty taki znawca !!!!, języka Polskiego na pewno już to wiesz. Dziękuje za uwagę życzę milego dnia

maladzonaga Acha jeśli nie rozumiesz dlaczego używałem dużych liter oraz wykrzykników to odrazu mówię DLA POSZCZEGÓLNEGO PODKREŚLENIA ZNACZENIA KAŻDEGO WYRAZU, w pisowni polskiej robi się podobni, ale ty taki znawca!!! na pewno o tym wiesz. Dziękuje za uwagę i życzę miłego dnia

brzydal1981_filmweb Dobra gościu uspokój się, tylko wyraziłem swoje zdanie, na cholerę się tłumaczysz?

maladzonaga Ty zacząłeś taki temat, ja go tylko kończę. Narazie

brzydal1981_filmweb Ja ci nie kazałem odpisywać, założyłeś temat a ja wyraziłem swoje zdanie, od tego jest ta strona, a ty niepotrzebnie na mnie naskoczyłeś.