PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9192}

Rocky 3

Rocky III
7,2 77 058
ocen
7,2 10 1 77058
6,6 8
ocen krytyków
Rocky 3
powrót do forum filmu Rocky 3

Trzeba było trzech części żeby bokserzy w walce o mistrzostwo zaczęli używać gardy. Sporadycznie ale jednak widać progres.
Rocky 3 stawiałbym na równi z jedynką. Klimat nieco się wytracił już ale za to główny soundtrack robi niesamowitą robotę, no i końcowa walka jak do tej pory miała najwięcej wspólnego z prawdziwym boksem. Dwójka nie liczy się w zestawieniu. Nie ma argumentów.

ocenił(a) film na 8
air87

Z tą gardą to już taki urok serii :) O ile wszystkie części bardzo lubię, to z tej wyrzuciłbym motyw wrestlingu, który jak wiadomo jest całkowicie udawanym show

ocenił(a) film na 7
nillvo

No jasne że tak. Chociaż forma Hulka robi tu niezłe wrażenie kiedy był u szczytu.
Ja oglądałem chyba do czwórki tą serię. Jedynka zrobiła mi smaka na niezłe kontynuacje, ale przy dwójce to już nie wytrzymałem i objechałem ją po całości. Jak dla mnie tragiczna była tamta część.

ocenił(a) film na 10
air87

Druga część jest wspaniała według mnie.

ocenił(a) film na 7
arnie47

Spoko. A według mnie tragiczna.

ocenił(a) film na 10
air87

Dlaczego? :) jest wzruszająca, życiowa i momentami emocjonująca - np. finałowa walka, a zwłaszcza końcówka tej walki. Ale spoko :D

ocenił(a) film na 6
air87

Dla mnie to jest tak.
Jedynka super, dwójka slabiutka, trójka ok, czwórka ok, piątki niewidziałem a rocky balboa całkiem ok też

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones