PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9193}

Rocky 4

Rocky IV
7,3 80 192
oceny
7,3 10 1 80192
6,1 9
ocen krytyków
Rocky 4
powrót do forum filmu Rocky 4

Wyobrażacie sobie Toma Cruise'a jako bezlitosną radziecką maszynę, która kogokolwiek zabija własnymi rękami i uderza z siłą jakiej nawet Kliczkowie by się nie powstydzili? Na dodatek chodzącą w wadze ciężkiej...

ocenił(a) film na 10
fabcio93

A Keanu Reeves ? Charlie Sheen ? Dobre jaja. Nawet Schwarzenegger, Van Damme i Norris byli przesłuchiwani, dobre. To by było coś wtedy.

ocenił(a) film na 9
arnie47

Szczerze mówiąc, to z tej listy najbardziej chyba Brian Thompson by pasował. Tylko, że Lundgren był bezbłędny.

ocenił(a) film na 10
fabcio93

No chyba tak. A z tamtych trzech Schwarzenegger był za potężny na boksera. Norris jakby za mało przypakowany, a Van Damme by chyba nieźle pasował.

ocenił(a) film na 9
arnie47

No akurat z tej trójki chyba jednak Schwarzenegger by mi odpowiadał najbardziej. Może dlatego, że już grał milczącą maszynę do zabijania i zrobił to świetnie. Van Damme i Norris bez możliwości używania kopniaków, to nie byliby ci sami Van Damme i Norris.

ocenił(a) film na 10
fabcio93

No, niby tak. Jakby musieli to by uderzali tylko rękami xD Może i Arnold, ale jak dla mnie za bardzo napakowany. Chociaż to by było ciekawe.

ocenił(a) film na 7
fabcio93

Van Damme też grał już wtedy milczącą maszynę do zabijania, też Ruska Ivana w "Bez odwrotu". I dobrze mu to nawet wyszło.

fabcio93

Rutger Hauer też by świetnie pasował, ale jego nie brano pod uwagę.

fabcio93

ja myślę że ta lista to jakaś ściema ... :O niektórzy z tych aktorów mieli jeszcze po paręnaście lat ...

użytkownik usunięty
krzysv

Najśmieszniejszy z tej listy jest chyba Johny Deep. Też myślę, że coś nie tak z tą listą.

użytkownik usunięty

Chyba każdy z nas chciałby wystąpić w takim filmie jak Rocky.Nawet w piątce.Nawet jako statysta.A skoro aktorzy mieli szanse wystąpienia jako główni bohaterowie to czemu by się nie zgłosić? Może wizja reżysera się zmieni.Warto spróbować :D

Schwarzeneggen by był najlepszy do tej roli, wielki, zbudowany, milczący, niczym teminator, to by było coś :D

ocenił(a) film na 7
Wako1986

Musieli by wtedy zmienić scenariusz i uśmiercić Rocky'ego, a pewnie już wtedy wiedzieli, że będą chcieli kręcić kolejne części. Wg. mnie wybrali optymalnie.

krzysv

A ja słyszałem, że Ivana Drago miał zagrać Danny DeVto, tylko w ostatniej chwili nie wypaliło. Już ośmiuset kandydatów byłoby dużo do roli Draga, a osiem tysięcy to już mission impossible. Chyba ktoś dodał o jedno zero za dużo. Nie wierzę, patrząc na nazwiska, że niektórzy mogli być w ogóle brani po uwagę, np. Deep czy Cruise.

fabcio93

Nie, ale Hasselhoffa już tak LOL. A tak naprawdę koncept Rosjanina, że miał być wielki i z żelaza nie musiał obowiązywać od początku.

rallycan

ta lista powala na kolana Charlie Sheen czy Johny Deep to chyba wisieńki na torcie tej listy

ocenił(a) film na 7
fabcio93

myślę, że przesłuchiwani, a brani pod uwagę to dwie różne sprawy..

ocenił(a) film na 10
Sebastian_Sebol_1

Szkoda że jeszcze nie dali Joe Pesci'ego jak kandydata do Drago :S

ocenił(a) film na 7
pawel997402

vs. de Vito xD

ocenił(a) film na 10
Sebastian_Sebol_1

Hahahahaha

fabcio93

to jest i tak nie logiczne w zadnym sporcie walki w kat ciezkiej np nie ma w top 3 kolesia w wieku 20 paru lat bo top 10 sily to ludzie od 30 w gore wiec skad oni wzieli takiego silacza w tym wieku

Metalowiec28

Mike Tyson ( wikipedia ) -Pozostaje najmłodszym mistrzem świata w tej kategorii w historii boksu zawodowego, którym został w wieku 20 lat, 4 miesięcy i 22 dni; zdobył mistrzostwo świata czterech najważniejszych federacji bokserskich: World Boxing Council, World Boxing Organization, International Boxing Federation i World Boxing Association. Panował jako niekwestionowany mistrz świata w wadze ciężkiej........

arek1221

ale ja mówie czyms innym byl mistrzem ale bylo duzo bokserow od niecgo sporo silnijszych

ocenił(a) film na 10
Metalowiec28

najbardziej by pasowal Jack Black albo Jim Carrey na przeciwnika

lavrenzo84

czyjego przeciwnika

ocenił(a) film na 8
Metalowiec28

No jak czyjego? Zapewne chodziło mu o przeciwnika naszego walecznego Rockiego, o którym tu wszyscy rozprawiamy. Tyle że napisał to rzecz jasna w sarkastycznym tonie :)

raf_filmweb

yhym ciekawe

Metalowiec28

to chyba zależy od tego czy ma się tę siłę w łapie. Gdyby Wilder albo Shavers walczyli w tak młodym wieku to też by niszczyli przeciwników jak pionki. Tyson też przecież miał czym uderzyć. No i teraz to nie powiedziałbym że młodzi się tak szybko nie przebijają do czołówki. Taki Anthony Joshua już przed 23 rokiem był w czołówce wagi ciężkiej. Myślę że dziś nie ma problemu by w wieku przed 25 rokiem być już ugruntowanym w top 3. Ale też rozumiem co masz na myśli bo dawniej faktycznie rzadko tacy młodzi się szybko przebijali chyba że byli wyjątkowi np Patterson Ali czy Foreman

Swir_Troll_Szarman

otóz nie zupelnie  Wilder jak mial 20 kilka lat byl slabszy i slabiej uderzal niz teraz i kazdy tak ma kazdy chlop po30tce jest silnsizjy i mocnierj uderza niz jak mial 20 pare lat a to ze Joshua w wiek u23 l byl w czolówce nie znaczy ze byl tak silny i mocno bil jak teraz

ocenił(a) film na 8
fabcio93

O tym samym pomyślałem po przeczytaniu tej szerokiej listy potencjalnych kandydatów na Drago:) Niektóre z tych nazwisk są dość sensowne, jak np. Schwarzenegger, Van Damme, Norris, Patrick, czy nawet Thompson i Mortensen - dwaj pierwsi już nawet zagrali Rosjanina Ivana w innych filmach, jednocześnie Van Damme i Norris mogliby być ciut za niscy, z kolei ostatni chyba najmniej by pasował z tej 6, ale myślę że mógłby dać aktorsko radę.                                                               Natomiast niektóre inne - takie jak np. wspomniany tu Cruise, Sheen, Depp czy Pitt, to jakaś komedia i groteska :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones