PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9194}

Rocky 5

Rocky V
6,6 49 562
oceny
6,6 10 1 49562
5,4 8
ocen krytyków
Rocky 5
powrót do forum filmu Rocky 5

Tak jak w tytule... przecież to najlepsza część, można powiedzieć, że lepsza od jedynki, a dlaczego? Dlatego, że ma jakiś przekaz, nie tylko napieprzanie się i zwyciężanie. Fabuła przemyślana, a film zaskakujący. Widać, że ludziom nie wolno ufać, nawet jeśli jest to osoba bliska. Ocena - 10.

ocenił(a) film na 8
NexaT

Dokładnie (-;

ocenił(a) film na 9
NexaT

Pierwsza miała najlepszy klimat potem 5 ewentualnie 2 i 6, chociaż druga to już same pozytywy i tu chodziło o wygranie walki, pierwsze część rozwala klimatem bo tu motywem przednim nie jest boks.

Ogólnie do serii nie pasują mi częśći 3 i 4 no ale wiadomo skoro Rocky wygrał to musiał w życiu się ustawić itp, ten film mógłby mieć równie dobrze tylko 2 częśći a może 3-4 a nawet z 10. Gdyby rozegrali inaczej część 5 czyli Rocky nie miałby żadnych obrażeń i mógłby walczyć dalej to można by to ciągnąć długo i w latach 90 powstały by kolejne częśći.

Piąta część nadaje się na zakonczenie serii, i taką miało być, po prostu po 16 latach Stallone chciał jeszcze raz coś z Rockim zrobić.

ocenił(a) film na 5
NexaT

Dla mnie ta część miała spory potencjał. Walka uliczna również była dobrym pomysłem, ale brakowało mi kilku rzeczy. Albo inaczej, sceny z Dukem były zupełnie bez sensu. To powinno być inaczej zaplanowane. Poza tym gra aktorska "bogaczy" była słaba.

ocenił(a) film na 7
Juna_3

Zgadzam się. Im częściej oglądam tą część, tym jest słabsza. Nie była zła, ale czegoś brakowało. Postać Duka kontrowersyjna i jednocześnie beznadziejna. Chociaż z drugiej strony chyba w miarę dobrze pokazana prawdziwa twarz promotora zachłannego na kasę. Coś jak Don King.

ocenił(a) film na 7
raf_filmweb

część trochę inna, a nawet bardzo odmienna od reszty filmów o Rockym. W niektórych momentach wręcz słabo się to ogląda, ale jak nadchodzi ostatnia scena, walki przed barem na ulicy.... to wszystkie minusy idą w odstawkę. Warto czekać na ten moment, bo wtedy cały przekaz i morał płynący z tego filmu mamy jak na dłoni. Polecam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones