Rocky Handsome

2016 1 godz. 59 min.
5,9 167
ocen
5,9 10 167
54
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Rocky Handsome
  • Kasiek_haz ocenił(a) ten film na: 3

czyli Człowieka znikąd udowadnia, że o tym czy film będzie chałą a dziełem niekiedy decydują detale. Muszę przyznać, że gdybym nie znała oryginału to na Handsome Rocky mogłabym się nawet świetnie ubawić, jak na jakimś sensownym fabularnie, ale wykonaniowo - paździerzu. Film jest odwzorowany scena po scenie, z kilkoma przeróbkami. Ale aktorstwo leży po całości, w filmie jest zero klimatu, sceny akcji niekiedy niezłe ale, np. akcja z nożem w zębach mnie pokonała :D. Sceny, które w oryginale przyprawiały o mnóstwo emocji tutaj wywołują salwy śmiechu (ot chociażby słynny window jump). Bohaterowie tam przeróżni i intrygujący, tutaj - o lolu, jak Rocky, chłop wielkości szafy trzydrzwiowej chował się przed policją nosząc czapeczkę z daszkiem to padałam ze śmiechu. Plus te tańce :D Aktorstwo zerowe jak wspominałam. Oglądać tylko dla pośmiania się. Ale najlepiej zostać przy oryginale. 3/10

• itsBeciorek ocenił(a) ten film na: 2

Kasiek_haz Uwielbiam The man from nowhere i właśnie zamierzam obejrzeć Rockiego. Już po tytule coś mi tu śmierdzi, ale poczekam z osądem na sam koniec. Dzięki za info, czego się spodziewać :D

itsBeciorek I jak? Żyjesz po seansie? :D

Kasiek_haz *spoilery i długi wywód * Witki mi odpadły po scenie w klubie, gdzie dziewczyny tańczyły w iście bollywoodzkim stylu i włączyłam film. Całość pogorszył fakt, że oglądałam go zaraz po oryginale. Sceny odwzorowane bardzo podobnie, a jednak tak kiczowate. Czasem wydawało mi się, że Indie myślą, iż odbiorca nie ogarnie fabuły, więc a) potniemy sceny tak, żeby wiedzieli jak dokładnie operuje mafia, b) jebniemy 10 min o tym jak to główny bohater kochał żonę i żona mi śpiewała (kill me, plys), bo mogą nie zczaic się sami. Wisienką na torcie było, kiedy kadr został rozciety na pół, z strony główny bohater z wielkim napisem "Rocky", z drugiej napis "Handsome". Mogłabym pisać w nieskończoność. #Ciężko

itsBeciorek To nie wytrwałaś do window jump :D

Polecam obejrzeć tę scenę dla niezłego lola
    To przez co wyskakuje Rocky z jego masą może i ma sens, bo oryginalny, lekki jak piórko Tae Shik odbiłby się od tego jak piłka. I pewnie na dodatek bark skręcił :D

Kasiek_haz #zaintrygowana. Aż zerkne. Mam tylko nadzieję, że nikt już potem nie śpiewa ;_;

itsBeciorek chyba jeszcze trochę na koniec pląsają :D

• Kasiek_haz Jestem świeżo po obejrzeniu A-jeo-ssi (rewelacja!) i zobaczyłem w powiązanych, że bollywoodzki remake powstał. Dzięki za Twój wpis - będę omijał szerokim łukiem :)