PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791932}

Roman J. Israel

Roman J. Israel, Esq.
6,4 8 700
ocen
6,4 10 1 8700
5,7 9
ocen krytyków
Roman J. Israel
powrót do forum filmu Roman J. Israel

Przez dłuższy czas film posiadał datę premiery w Polsce - luty 2018 roku (albo marzec?) - ale teraz data zniknęła. Ktoś coś wie na ten temat? Powtórka sytuacji z "Płoty" z 2017? (oby nie...)

ocenił(a) film na 8
Jokullus

Na imdb jest podana data 19.01 jako premiera w Polsce. :)

_Sacramento_

To jest to jedyna informacja tego typu. Filmu nie ma niestety w zapowiedziach w żadnym z kin, a niektóre sieci kin podają zapowiedzi aż na marzec...

ocenił(a) film na 8
Jokullus

Nie liczyłbym na polską premierę, jeśli chcesz obejrzeć film jest już dostępny w sieci w dobrej jakości ;)

mario_ka

Domyślam się, zapewne screenery pod oscary już wyciekły ;) ja jednak od jakiegoś czasu jestem już stricte zwierzęciem kinowym - przez co jak dany film nie trafia polskie ekrany to ogromny żal. A to już będzie drugi dramat z Denzelem, z kolejną jego dobrą rolą, która omija polskie kina

ocenił(a) film na 8
Jokullus

Również zdecydowanie wolę obejrzeć w kinie, ale w przypadku takich filmów jak ten nie mamy wyjścia, jeśli chcemy się z nim zapoznać ;)

ocenił(a) film na 5
mario_ka

prawa ma UIP, więc jest minimalna szansa na wprowadzenie do szerokiej dystrybucji. może przed Oskarami będą jakieś pokazy specjalne, a to też w większych miastach i wybranych kinach.

Davout

Davout - ogromne dzięki za te informację! Również dogrzebałem się do info., że prawa należą do UIP, ale nie wiedziałem o pokazach specjalnych - będę trzymać rękę na pulsie w swoim mieście.

ocenił(a) film na 5
Jokullus

napisałem może. sprawa jest w toku podobno. też liczę na te pokazy...

Davout

Jak usłyszysz jakąś plotkę to dawaj znać. Ja na "Płoty" czekałem prawie rok, aż w końcu dvd trafiło na promocje i nie trzeba było za nie płacić 50 zł - oby z "Roman J.." historia była inna.

ocenił(a) film na 5
Jokullus

jasne. tak zrobię.

Davout

Hej Davout - widzę, że wystawiłeś filmowi ocenę 5/10 - gdzie Ci się udało obejrzeć ten film?

ocenił(a) film na 5
Jokullus

iTunes

mario_ka

@mario_ka Wiesz może, gdzie mogę szukać tego filmu w polskiej wersji językowej w sieci?

ocenił(a) film na 8
Stomka

oglądałem po angielsku, nie ma chyba jeszcze w sieci polskich napisów

Jokullus

Zacumował w "pirackiej przystani".

Jokullus

Jest już na CDA, jeśli Cię interesuje obejrzenia poza kinem.

ocenił(a) film na 7
Jokullus

film jest na hbo go

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones