PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118440}
5,7 1 061
ocen
5,7 10 1 1061
Romasanta
powrót do forum filmu Romasanta

Trochę w klimacie "Braterstwa Wilków" ale nie ma tam niepotrzebnych widowiskowych walk. Miło się zaskoczyłem, niepowiem. polecam - dobry film, historia oparta na faktach, główna bohaterka super, noi scena przemiany wilka w człowieka bardzo fajnie zrobiona.

ocenił(a) film na 9
mr__intaco

I nie mam pojęcia dlaczego mój temat ukazał się pod innym profilem...

ocenił(a) film na 3
mr__intaco

romasanta nie siega braterstwu wilkow do pięt...
zero akcji, spojnosci
jakastam fabula, nudno-obyczajowa
wilkolaka nie uraczycie

ocenił(a) film na 3
mr__intaco

nie wiem jak można zestawiać 'braterstwo wilków' z tym szajsem. główna bohaterka oprócz ładnej buzi nie ma w sobie NIC ciekawego. ot kolejna głupiutka dziewojka, która najpierw dała d*py, a myśleć zaczęła po fakcie.

bardzo słabo opowiedziana historia.

ocenił(a) film na 5
Ewa_Ordynarna

braterstwo wilków to szajs moim zdaniem w porównaniu do tego filmu. ten jest klimatyczny, tamten przerysowany.

ocenił(a) film na 6
mr__intaco

Film niby ma jakiś klimat, ale ogólnie wyszła z tego średnizna z minusem.

mr__intaco

Dla mnie 7.5/10, a skoro nie ma połówek, daję 8 za całokształt.

Czemu porównujecie filmy? Każdy film jest inny, każdy zasługuje na osobną ocenę.
Osobiście nie ruszają mnie filmy o wilkołakach, to raczej słabizny. Jest tylko kilka, które mogę uznać za naprawdę dobre.

A obejrzenie Romasanty odkładałam w nieskończoność przez to, że na filmwebie piszecie takie właśnie takie opinie, jak powyżej. oO'
A szkoda. Film bardzo mi się podobał (mnie, która nie przepada za "wilkołakami").

użytkownik usunięty
mr__intaco

jest to ścierwo propagandowe przeciwko wilkiom i autora tego filmu należy zabić w najokrutniejszy sposób

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones