PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544631}

Roszpunka

Rapunzel
6,0 1 651
ocen
6,0 10 1 1651
Roszpunka
powrót do forum filmu Roszpunka
ocenił(a) film na 5
KapitanOrzech

Popieram. Pękałam ze śmiechu na widok tych wszystkich udawanych emocji.

KapitanOrzech

Oglądałem chyba na Pulsie... w ogóle puszczają serię takich niemieckich wersji baśni braci Grimm. Każdy jeden (w tym to coś w czego temacie się znajdujemy) śmiem nazwać badziewiem wszech czasów. Aktorzy grają jakby mieli w ramach wynagrodzenia dostać wafelka -,- już nie wspomnę o "urodzie" tych wszystkich księżniczek z tej serii baśni... no kurcze, nie jestem powierzchowny ale jak ktoś gra "piękną księżniczkę na widok której mieszczanie milknęli z zachwytu" to dlaczego bierze się aktorki o typowo niemieckiej urodzie (a właściwie jej braku).

Podsumowując ten ogół niemieckich wersji baśni to taki odgrzewany kotlet (bo baśnie znane każdemu) tyle że w najgorszym możliwym wykonaniu, już teatrzyki w gimnazjach są mądrzej robione.

KinoManiack

Eee... przesadzasz trochę. Oglądam tą serię na TV Pulsie i nie jest tak źle. Całkiem ciekawe wykonanie. Jak na serial TV made in Germany to nie ma tragedii. Z przyjemnością można sobie zobaczyć. W końcu to są BAŚNIE, a one żądzą się trochę specyficznymi prawami. Takie jest moje zdanie

KapitanOrzech

Popieram :D Rapunzel.. jak to brzmi :P Ocena 2/10 :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones