Rapunzel

59 min.
6,0 1 562
oceny
6,0 10 1562
332
chce zobaczyć
{"type":"film","id":544631,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Rapunzel-2009-544631/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Roszpunka
  • Omijać szerokim łukiem.

  • IkaWero ocenił(a) ten film na: 5

    KapitanOrzech Popieram. Pękałam ze śmiechu na widok tych wszystkich udawanych emocji.

  • KapitanOrzech Oglądałem chyba na Pulsie... w ogóle puszczają serię takich niemieckich wersji baśni braci Grimm. Każdy jeden (w tym to coś w czego temacie się znajdujemy) śmiem nazwać badziewiem wszech czasów. Aktorzy grają jakby mieli w ramach wynagrodzenia dostać wafelka -,- już nie wspomnę o "urodzie" tych wszystkich księżniczek z tej serii baśni... no kurcze, nie jestem powierzchowny ale jak ktoś gra "piękną księżniczkę na widok której mieszczanie milknęli z zachwytu" to dlaczego bierze się aktorki o typowo niemieckiej urodzie (a właściwie jej braku).

    Podsumowując ten ogół niemieckich wersji baśni to taki odgrzewany kotlet (bo baśnie znane każdemu) tyle że w najgorszym możliwym wykonaniu, już teatrzyki w gimnazjach są mądrzej robione.

  • KinoManiack Eee... przesadzasz trochę. Oglądam tą serię na TV Pulsie i nie jest tak źle. Całkiem ciekawe wykonanie. Jak na serial TV made in Germany to nie ma tragedii. Z przyjemnością można sobie zobaczyć. W końcu to są BAŚNIE, a one żądzą się trochę specyficznymi prawami. Takie jest moje zdanie

  • KapitanOrzech Popieram :D Rapunzel.. jak to brzmi :P Ocena 2/10 :P