plakat filmu Roześmiane oczy

Roześmiane oczy

Bright Eyes
7,1 34
oceny
7,1 10 1 34
68
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
{"type":"film","id":87690,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Roze%C5%9Bmiane+oczy-1934-87690/tv","text":"W TV"}]}
Roześmiane oczy
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Shirley Blake (Shirley Temple) jest córką pokojówki, pracującej u bogatych i snobistycznych ludzi. Pewnego dnia jej matka ginie w nieszczęśliwym wypadku. Dziewczynka nie ma się gdzie podziać i pozostaje na łasce pary. Wcale nie współczują oni Shirley i nie jest im na rękę taki obrót sprawy, ale zrzędliwy wujek Ned nalega, by mała została.Shirley Blake (Shirley Temple) jest córką pokojówki, pracującej u bogatych i snobistycznych ludzi. Pewnego dnia jej matka ginie w nieszczęśliwym wypadku. Dziewczynka nie ma się gdzie podziać i pozostaje na łasce pary. Wcale nie współczują oni Shirley i nie jest im na rękę taki obrót sprawy, ale zrzędliwy wujek Ned nalega, by mała została. O opiekę nad nią stara się także pilot znany jako "Loop" (James Dunn), przyjaciel zmarłego ojca Shirley a zarazem jej ojciec chrzestny. 

Roześmiane oczy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.