PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99120}

Słoń

Elephant
6,9 36 597
ocen
6,9 10 1 36597
7,9 17
ocen krytyków
Słoń
powrót do forum filmu Słoń

Ale nie żałuję, bardzo dobrze pokazane przez reżysera "ukazanie lustrzane" , dobra zabawa
reżyserska, ale nie ma tu takowego przesłania. Ale film i tak mądry, ale nie spodoba się
osobą, które uwielbiają filmy akcji, czy thrillery. A i jeszcze bardzo dobrze dopasowana do
obrazu muzyka klasyczna. Film powstał za małe pieniądze, więc nie oczekujcie mega akcji z
efektami specjalnymi

przemyslav07

Możesz mi go przesłać(bardzo bardzo proszę, bo chcę mieć ten film-a tak w ogóle to go obejrzeć, ale też zależy mi na posiadaniu jego)? Proszę...

ocenił(a) film na 7
przemyslav07

?!
W odpowiedzi poklikałeś same spacje, czy mi się nie chce nic otworzyć?
To prześlesz?
PLX...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sighma

Jesteś żałosny. Sam w prywatnej wiadomości piszesz mi co i jak, a publicznie oczerniasz. Poza tym nie mogę pobrać czegoś z niczego. Jeżeli byłbyś tak miły to nie rzucałbyś się tylko powiedział skąd. Bo niestety, ale nie ma go na stronkach i programach z których zwykle to robię. I nie kompromituj się, bo dobrze wiesz, że nie jestem mężczyzną.

ocenił(a) film na 7
Madream

Masz chyba jakieś projekcje chorego umysłu. Nigdy nie rozmawialiśmy na priv i jestem kobietą.

Sighma

Widać. I na 100% blondynką.

ocenił(a) film na 7
przemyslav07

OSOBOM.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones