PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504675}

Słyszeliście o Morganach?

Did You Hear About the Morgans?
5,5 32 601
ocen
5,5 10 1 32601
Słyszeliście o Morganach
powrót do forum filmu Słyszeliście o Morganach?

Lubię Grant'a a mimo tego ciężko było mi zaakceptować to co oglądałem. Film miał być chyba, lekki łatwy i przyjemny, jednak coś w nim mnie odstręcza :( humor nie śmieszy i do tego wszystko jest jakieś takie sztuczne i wymuszone. Zamiast spędzić mile czas troszkę się na nim wymęczyłem i do tego dwa razy zasnąłem. Pewnie dużo by to nie pomogło, ale chciałbym zobaczyć ten film z kimś innym w roli kobiecej bo jakoś ta dwójka mi nie pasowała do siebie (przynajmniej dało by mi to odpowiedź na jedno z moich "ale").

bialy333

Zgadzam się z tobą podobne miałem odczucie po obejrzeniu filmu Hugh Grant i Sarah Jessica Parker byli beznadziejni sztuczni i raczej nie pasowali do tych ról, być może nie darzą się sympatią i dla tego tak im beznadziejnie wyszła gra w tym filmie.

ocenił(a) film na 4
bialy333

Podpisuję się pod Waszymi komentarzami. Główne role w ogóle nie pasowały do siebie, były takie nienaturalne, tak jak piszecie, takie sztuczne.Dlatego daję 5. Jak dla mnie naprawdę typowy średniak filmowy.

ewa089

Nie wiem, czego się wszyscy spodziewaliście. Hugh Grant grał siebie, tj. faceta, który powie coś czystą angielszczyzną i się uśmiechnie, i wszystkim paniom już powinno się spodobać. S.J.Parker gra w jeszcze gorszych durnotach, a ja "Morganów" oglądałem wyłącznie dla M.Steenburger. Ot, filmik na jeden raz.

ocenił(a) film na 6
bialy333

Też to samo myślę. Też lubię Granta ale tutaj wypadł bardzo słabo tzn. jego postać zadziałała na mnie odpychająco. Może lepiej wypada u swoich rodaków niż w USA? Mary i Sam podobali mi się bardziej niż główna para. Byli jacyś prawdziwsi choć powiedzieli ułamek tego, co tamci...

ocenił(a) film na 8
bialy333

A mnie się podobał, a i się pośmiałam, dla mnie spoko ;-)

ocenił(a) film na 5
bialy333

rozwala mnie scena gdy Sam Elliott doi krowę, raczej udaje, że je doi, krowy stoją na ładnych wyszlifowanych deskach w super sterylnych warunkach, ani śladu brudu, czyli tzw.krowiego placka:) i taki jest cały film: udawany do bólu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones