PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262948}

Sąsiad spod trzynastki

Rinjin 13-gô
6,4 499
ocen
6,4 10 1 499
Sąsiad spod trzynastki
powrót do forum filmu Sąsiad spod trzynastki

po 1 jak to możliwe że Tôru Akai nie pamiętał imienia kolegi z klasy i gdy go spotkał jako dorosłego to nie pamiętał? To trochę dziwne
po 2 minęło 10lat czyli jak byli w 6 klasie to mięli jakieś 21-22lata a Toru miał syna który miał już z 6 lat jak to możliwe?
po 3 Toru oblał kwasem Juzo czy nie? Najpierw jest ta scena a na koniec filmu młody Juzo jest bez śladów, ten orosły też był bez
po 4 Spotkanie klasowe- tego w ogóle nie rozumiem, nie dość że odbyło się w szkole w nocy to zaproszony był tylko Juzo i przyszedł i rpzecież on uciekł z domu to jak doszło to zaproszenie?
po 5 Pod kloniec filmu Juzo wracał ze swoimi oprawcami i był w dobrej komitywie o co chodzi? I ten jego przyszły dom to dopiero budowali nie?

ocenił(a) film na 10
into_the_moonlight

dodam że młodzi chłopacy z forum jednego z tych co mówiłam lubują się w młodzieżowych komediach i komediach romantycznych dlatego m,yślałam że jesteś starszy xD

ocenił(a) film na 8
into_the_moonlight

Robienie zdjęć czy spisywanie tekstów to raczej nie kwestia napisów ;)

Oglądam także te młodzieżowe, ale że nie należą one do moich ulubionych to ograniczam się do mających dobrą opinię, przez co rzeczywiście można odnieśc takie wrażenie.
27 lat to nie jest stara osoba ;)

ocenił(a) film na 10
Dealric

ale 23 to jeszcze chłopak 27 to już mężczyzna :P

ocenił(a) film na 10
Dealric

"Robienie zdjęć czy spisywanie tekstów to raczej nie kwestia napisów ;)" chodzi o to, że mi długo schodzi na tym :P

ocenił(a) film na 10
Dealric

btw. lubisz dramy?

ocenił(a) film na 8
into_the_moonlight

Ciekawe rozróżnienie na chłopaka/mężczyznę.

W sensie Doramy? Szczególnie nie interesowałem się nigdy i widziałem w sumie tylko kilka w których w rolach głównych występowali lubiani przeze mnie aktorzy i aktorki.
Co nie oznacza, że nie mogę zobaczyć jakiejś dobre tyle, że... tak naprawdę nie wiem które są ;)

ocenił(a) film na 10
Dealric

wiesz dla mnie póki jest w wieku studenckim dajmy na to do 25r.ż.. to chłopak potem bardziej mężczyzna chociaż mężczyźni to w sumie wieczni chłopcy :P

ocenił(a) film na 10
Dealric

ps. te kilka ci się podobało?

ocenił(a) film na 8
into_the_moonlight

Yep.

Wiek studencki niekoniecznie kończy się na 25 latach;)

ocenił(a) film na 10
Dealric

rozumiem to ale podaję przeciętny wiek studencki kiedy nie studiujesz medycyny ani nie podejmujesz drugich studiów :P ty jeszcze jesteś chłopcem :D

ocenił(a) film na 10
Dealric

ps. podaj tytuły tych kilku z ocenami jak byś mógł z łaski swojej

ocenił(a) film na 8
into_the_moonlight

np hado nattsu i akumu chan

ocenił(a) film na 10
Dealric

jakie oceny byś im dał?

mam takie pytanie... chcesz zostać moim znajomym na filmweb? mamy różne poglądy na świat kina i pewnie często wtedy będziesz spróbował mnie sprowadzać na ziemię że niesłuszna ocena filmu albo źle go zrozumiałam wg ciebie i w ogóle, ja się zdenerwuję i będą szły dyskusje, ale ciekawa jestem twoich ocen xD

ocenił(a) film na 8
into_the_moonlight

Pierwszemu dałem 9 drugiemu 7.
Jasne, możesz wysłać zaproszenie.

ocenił(a) film na 10
Dealric

mam pytanie- a anime oglądasz? widzę że dałeś wysoką notę jednemu z filmów evangeliona, to jedne z moich ulubionych anime co sądzisz o tym anime i filmach?

jakie anime oglądałeś po za tym jeśli jest ich kilka a jak dużo to jakie są twoje ulubione?

ocenił(a) film na 8
into_the_moonlight

Oglądałem kiedyś, obecnie już nie. Jakoś wolę filmy aktorskie.
Co do ulubionych ciężko mi w tej chwili tak to określić. Na pewno całokształg NGE z rebuildami, może higurashi no naku koro ni, mirrai nikki, bakemonogatari z sequelami, angel beats jest dobre, shingeki no kyoujin też, albo np welcome to NHK.
Trochę tego było swego czasu ;)

Co sądzę o Evangelionie?
Tak rebuildy jak samo NGE to dzieła trudne, pełne symboliki, nawiązań do wierzeń i religii i absolutnie fantastyczne;)

ocenił(a) film na 10
Dealric

dla mnie jeśli chodzi o średnio dobry film a średnio dobre anime to łatwiej się ogląda film ale jeśli mam do wyboru między dobrym filmem a dobrym anime to zdecydowanie wybieram dobre anime, z azjatyckich tylko 1 film przebije dobre anime :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones