PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548865}

Słodkich snów

Mientras duermes
6,7 20 595
ocen
6,7 10 1 20595
7,0 3
oceny krytyków
Słodkich snów
powrót do forum filmu Słodkich snów

Toż to wykapany Mel Gibson. Co prawda łysiejący, ale to drobny szczegół.

Końcówka tego filmu strasznie słaba.

Natomiast nieudana akcja pod łóżkiem jak z dobrej komedii. Chyba najlepsza scena w całym filmie.

ocenił(a) film na 4
goodfiles26

Aha, i zapomniałbym. Ten wątek ze dziewczynką-dominą przez większą część filmu to dość niesmaczne fantazje reżysera. Ale w końcu to "postępowa" Hiszpania. Multi kulti bierze od innych to co dla nich najlepsze, a pedofilię trzeba przecież powolutku jakoś wdrażać żeby się społeczeństwo przyzwyczajało. Zwykłych homoseksualnych sodomitów w filmach jest już chyba przesyt, więc widocznie pora na kolejny krok ku jeszcze bardziej nowoczesnej cywilizacji, haha!

ocenił(a) film na 4
goodfiles26

Wola suwerena jakoś u was to idzie tytko w jedną stronę.Jaskiniowy PISiorze ja w głównym bohaterze widzę typowego nieudacznika prawicowca polaczka(określenie by was wkurzyć nie mylić z Polakami :) ) goodfiles gdyby nie postęp nie byłoby nauki (95% obecnych wynalazków należy do ateistów agnostyków i sceptyków) ziemia płaska drzewa usychają bo bóg tak chce co do spraw społecznych brak rozwodów badan prenatalnych kobiety musiałyby rodzić nawet mimo śmieci nie chodziły by do pracy a homoseksualiści w najlepszym przypadku skończyli by jak genialny matematyk Alan Turing a w najgorszym na stryczku nie wykluczone iż tyczyło by to również kobiet..

ocenił(a) film na 4
katarzyna_czyzyk

Co tam pitolisz, dziewczynko? Może zacznij używać interpunkcji, bo chyba gdzieś umknęła ci główna konkluzja (o ile w ogóle jakaś była).

ocenił(a) film na 4
goodfiles26

Co tam pitolisz chłopczyku to nie podstawówka.

goodfiles26

Wdrażanie pedofilii to raczej domena proboszczów, a nie "multi kulti".

ocenił(a) film na 6
goodfiles26

A mi on przypominał Trevora z GTA V.

ocenił(a) film na 8
goodfiles26

Pete Sampras :)

użytkownik usunięty
goodfiles26

Za dużo, mimo genialnych filmów Kurosawy, w Twoim życiu amerykańskiej papki widzę, stąd i komentarz adekwatny do gustu filmowego...

ocenił(a) film na 4

No co ty, nigdy bym nie pomyślał. A wszystko przez to, że i tak dość wysoko oceniłem hiszpańskiego gniota. Heh, a może zabolał cię przytyk o pedałach. A dupa cię czasem nie boli?:)

użytkownik usunięty
goodfiles26

Po pierwsze dzieciaku to ja mam żonę i 33 lata na karku, po drugie jak lubisz w dupę i wolisz chłopców to Twoja nie moja brożka i po trzecie i ostatnie to sam oglądasz widzę same gnioty przez swoje szczeniackie 26 lat życia jeszcze chłopcze...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
goodfiles26

Jak na mojego nosa to Ty jesteś koniobijcą i do tego samotnikiem, to tłumaczy czemu oglądasz tylko filmy dla kobiet i homosów...

ocenił(a) film na 4

użytkownik usunięty nie karm gimbazy.

ocenił(a) film na 8
katarzyna_czyzyk

mi przypominał Robbiego Williamsa tylko bez włosów

goodfiles26

Do Gargamela.

goodfiles26

Borys Budka

goodfiles26

Gdybyś obejrzał film, zamiast kontemplować łysinę Mela Gibsona, może coś by do ciebie dotarło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones