PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491960}

Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu

The Twilight Saga: New Moon
5,5 174 839
ocen
5,5 10 1 174839
2,7 15
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu

-Kocham cie Edward
-Kocham cie Bella

bieganie po lesie

-Nie moge z toba byc, odchodze
-kocham cie Edward

bieganie po lesie

-badzmy przyjaciolmi Jacob
-kocham cie Bella

duzo biegania po lesie

-kocham Cie Edward
-odwal sie od niej Edward
-odwal sie od niej Jacob
-kocham cie Jacob
-odchodze Jacob, kocham cie Edward
(oczywiscie wszystko w lesie)


2/10. Obejrzałem poniewaz słyszałem ze ta czesc jest lepsza niz poprzednia. Nie zgadzam sie - tamtej dałem 3/10. Tu prawie 2h mamy dialogi typu jak ten wyzej. ZERO akcji. Ten film ma tyle wspolnego z horrorem co ojciec Rydzyk z TVN. Mysle ze ta czesc powinna sie nazywac "Zmierzch: Moda na sukces" - podobny poziom.

użytkownik usunięty
brzela

zGADZAM SIĘ

No niestety to prawda,marna akcja,drętwe dialogi najgorsza część.

ocenił(a) film na 3
brzela

Mam dokładnie takie same odczucia. Po prostu flaki z olejem. Aż się rzygać chce od tej ich miłości. Za słodkie to wszystko. Pierwsza część nawet mi się podobała, ale to jest jakaś chała na maksa.

ocenił(a) film na 10
brzela

Najgorsza część. Tyle w tym miłości, że chce się rzygać tęczą.

ocenił(a) film na 2
Shauer

Dokładnie :))))) Film jest tak mdły, nudny i przesłodzony że nawet "Tęczowe misie" wymiękają :))

brzela

Idealne streszczenie tego filmu. Tylko dlaczego on był taki długi?
Oni są niby w sobie zakochani a wiecznie skrzywieni, w ogóle nie uśmiechnięci. Rzygać mi się chcę jak patrzę na tą Bellę z wiecznie otwartymi ustami. Mucha jej nie wleci?

ocenił(a) film na 1
brzela

Doskonałe streszczenie! jeden z najgorszych filmów, jakie kiedykolwiek widziałam. Zakładałam przed obejrzeniem, że może być słaby, ale nie przypuszczałam, że będzie aż tak tragicznie... ale przynajmniej nieźle się uśmiałam :)
1/10, bo nie można dać 0/10 ;)

ocenił(a) film na 1
gatekeeper

Dałam 1/10, bo to jak na razie najniższa ocena jaką tu można dać. Może panie i panowie z Filmweba rozważą możliwość oceny 0/10?

ocenił(a) film na 1
muffin_girl

dobrze gadać polać mu ,tylko zastanawiam się czym on zasłuży że dałeś mu tak wysoką ocene 2/10 to jakbyś powiedział że ci się jednak podobał a to przecież zwykłe gówno , co do streszczenia dobrze oddaje to co w tej sadze się dzieje , normalnie nie potrzebnie wsadzili w to bogu winne wampiry przecież oni się wogóle nie tłuką ani nic takiego , takim to i ja jestem wampirem jak sobie spiłuje zęby i posiedze pare dni w domu żeby nabrać bladości .

ocenił(a) film na 2
TheGoldi07

Dalem 2/10 (bardzo zły) bo jedynka (nieporozumienie) jest zarezerwowana dla takich gniotów jak np "Yrek, kosmiczne cos tam" albo "Gulczas, jak myslisz". Tu była próba przeniesienia na ekran książki a tamte filmy to Bóg jeden wie po co powstaly :)

ocenił(a) film na 3
brzela

No uśmiałam się. Genialne podsumowanie. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones