PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693386}

Saga wikingów

Northmen: A Viking Saga
5,1 7 475
ocen
5,1 10 1 7475
3,2 5
ocen krytyków
Saga wikingów
powrót do forum filmu Saga wikingów

Ja wyczuwam film na poziomie TELE 5 i TV Puls

Mati_1916legia

Niestety taką słabiznę serwuje nam TVP2 ):

Mati_1916legia

Kocham to, film nie miał jeszcze premiery, ale już wiadomo, że kiepski.

Kandara

od czwartku wieczorem jest w kinach

ocenił(a) film na 5
Mati_1916legia

Ciut lepiej, jednak dalej trzyma poziom kanałów, które wymieniłeś :)

ocenił(a) film na 5
amatory85

Niee. Od pierwszych scen od razu można poczuć telewizje Puls

ocenił(a) film na 1
Mati_1916legia

Niestety mega porażka

Crysia

Tak, film o niczym. Pytanie: dla kogo? Szkoda czasu.

ocenił(a) film na 10
Mati_1916legia

Ja akurat chce zaznaczyć że na TV Puls lecą najlepsze produkcje. Na wszystkich innych kanałach tylko chłam i badziewie, a puls zawsze coś fajnego zapoda. Tak więc jeżeli film ten jest na poziomie tv puls to automatem zasługuje na dyche i tak też film ten oceniam w ciemno.

MALA_BETONIARKA

zdarza się,że takie filmy puszczą

ocenił(a) film na 3
MALA_BETONIARKA

Ale bredzisz, człowieku, aż czytać się tego da!

ocenił(a) film na 10
FILioza

sam bredzisz. i nie mów do mnie per człowieku.

ocenił(a) film na 3
MALA_BETONIARKA

Nie mówię, tylko piszę, a jeśli ci ubliżyłem od "człowieka", to wybacz.

użytkownik usunięty
MALA_BETONIARKA

Fakt - podstawową cechą człowieka wyróżniającą go od zwierząt jest wyższa inteligencja, której po tobie nie widać.

ocenił(a) film na 5

skoro tak już się czepiasz i ciebie twoja inteligencja "wyróżnia od zwierząt",to nie zapomnij poprawić na "odróżniająca od zwierząt",bo wyróżnia się z czegoś,a nie od czegoś.

użytkownik usunięty
gjapmg1

Nie czepiam się. Popierasz wypowiadanie się przez takich tumanów jak mała betoniarka? Ale dzięki za uwagę, co prawda nie za mądrą, ale dzięki niej zwróciłem uwagę na pomyłkę. Napisałem dobrze, tylko zamiast "od" miało być "wśród". Mógłbyś się z kontekstu domyślić... Poza tym sam się pomyliłeś, bo skoro wyróżnia się z czegoś, to wyróżniająca, a nie odróżniająca. Poza tym nie może być odróżniająca, ponieważ człowiek jest ssakiem, a co za tym idzie zwierzęciem. No chyba, że tego nie wiesz i uważasz, że twoim przodkiem (dosłownie) byli Adam i Ewa.

ocenił(a) film na 5

człowiek jest ssakiem,ale nie zwierzęciem,pomyśl...

użytkownik usunięty
gjapmg1

Cofnij się matole do szkoły podstawowej. Człowiek jest zwierzęciem społecznym, jedynym takim co prawda, ale dalej zwierzęciem. Koniec dyskusji.

ocenił(a) film na 5

ty jesteś zwierzęciem i do tego aspołecznym

ocenił(a) film na 10
gjapmg1

ja nie życzę sobie aby ktoś się do mnie zwracał per człowiekiem, ani zwierzęciem. Osobiście utożsamiam się z Łasicą a jak powszechnie wiadomo, to znaczy dużo więcej niż "człowiekiem" lub "zwierzęciem". Jam Łasica.

użytkownik usunięty
gjapmg1

Co za debil i cham. Taka głupota w połączeniu z chamstwem powinna być karalna, najlepiej gardłem.

ocenił(a) film na 5

no patrz,a ty nie dość,że debil i cham to jeszcze pedał i lubisz mężczyzn karać gardłem(albo sam lubisz być karany). Niezbyt normalne

to ciebie usunięto za chamstwo... pozdro

ocenił(a) film na 10

A ja osobiście, chciałbym nadal kontynuować dyskusję.

skoro chce być zwierzęciem to mu pozwólcie... widać że poziom muszki owocówki nam tu prezentuje ;)

ThymoRK

Ja pier*olę! Ale komedia - pieprzyć film, tu idzie zdechnąć ze śmiechu - zarówno ludzie, jak i zwierzęta, jesteście fantastyczni! Mega poprawiliście mi humor, dziękuję, a takiego miałem doła! :D

ocenił(a) film na 5
Mati_1916legia

Ja tam Lubiłem za małolata takie produkcję jak Xena, Herkules, Drużyna A, Mortal Kombat Conquest, Tygrysią Maskę czy Yattamana więc Tele 5 rządzi :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones