PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201443}

Salto

Somersault
6,4 2 323
oceny
6,4 10 1 2323
5,3 3
oceny krytyków
Salto
powrót do forum filmu Salto

Uważam, że film jest mało oryginalny. Widać, że autorzy mieli koncept żeby wypuścić dziewczynę w trudną podróż ku dojrzałości jednak ostatecznie zabrakło im pomysłu. Zakończenie jest niestety wymuszone, mało ciekawe i kalece skopiowane z pod "Lost in Translation". Właściwie to nie wiem jakie są intencje tego filmu, więc myślę sobie że on po prostu chciał być zrobiony tylko nie wiadomo było jak i po co. Chociaż było tam jakieś jak, ta nieostra estetyka jest domeną amatorskiego obrazowania - może przybliżać nam ma niedojrzałość dziewczyny, a może operator testuje nowy adapter do cyfrówki. I te szlaczki.
Poza tym aktorka grająca Heidi ma zbyt dojrzałe rysy, które mijają się z tak głupim zachowaniem. Brak brak brak pomysłów - taki sobie niby nowoczesny film. Dla mnie amatorka. Czemu twórcy idą na łatwiznę - bo ta historia to tylko pomysł, w który trzeba coś znaleść i włożyć - a gdyby tak szczere przeżycia? . Takie moje wrażenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones