PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624482}
7,9 784
oceny
7,9 10 1 784
Alone in the Zone
powrót do forum filmu Alone in the Zone

Dopracowany pod każdym względem. Niesamowita muzyka oraz zdjęcia, a klimat miażdży ! Podziękowania dla autora za niezapomnianą wycieczkę.

ocenił(a) film na 9
supnopl

Autor tego filmu, odwalił kawał świetnej roboty, czuć klimat zony :) Aż się STALKER przypomina.

vince25xx

Zdecydowanie wiedział co robi i jak ma to finalnie wyglądać. Wszyscy, którzy uprawiają Urban Exploration powinni także obejrzeć ten dokument, nie tylko fani stalkera i całej tragicznej historii Prypeci, miasta, które miało być propagandową wizytówką związku radzieckiego.

STALKER musi się przypominać, przecież w grze jest świetnie odwzorowane miasto i okolice :)

ocenił(a) film na 9
supnopl

A widziałeś drugą część filmu ?

ocenił(a) film na 9
supnopl

Jest "Alone in the zone 2", zastanawiam się nad zakupem oryginału za 60 zł.

vince25xx

Niestety nie miałem jeszcze okazji. Premiera była 11 listopada więc dość niedawno. Te 60 zeta to nie jest mało, ale myślę, że będą to dobrze wydane pieniądze.

"W „Alone in the Zone 2” autor po raz kolejny przeniesie nas do skażonej Czarnobylskiej strefy, gdzie z perspektywy zamocowanej kamery do kasku zobaczymy wiele nieudokumentowanych przez nikogo innego miejsc – tym razem jeszcze bardziej ekstremalnych i radioaktywnych. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że prapremiera filmu odbyła się w opuszczonej Prypeci. Osoby, które widziały film uważają, iż jest on o wiele lepszy od części pierwszej."

"Premiera kolejnej części dzieła Arkadiusza Podniesińskiego już w ten poniedziałek czyli 11 listopada 2013 roku o godz. 11:11. Oczywiście jeżeli nic się do tego czasu nie wydarzy, ponieważ plotki głoszą, że władze strefy próbują zablokować sprzedaż filmu z powodu ukazania niektórych miejsc i obszarów… Autor projektu milczy na temat tych doniesień."

Po przeczytaniu tego, oraz mając w pamięci część pierwszą sam się zastanawiam nad kupnem. Tylko wiesz jak jest, co mi po same drugiej część, chciałbym mieć obie a to jest już większy wydatek. Zachętą jest też fakt, że na płytkach jest wiele dodatków, których nie uraczysz w sieci.

supnopl

P.S.
Fajny awatar :D

ocenił(a) film na 9
supnopl

wiem, hehe

vince25xx

Skumaj tą premierę..hehe i te tłumy ;)

http://www.youtube.com/watch?v=MtUq-d1LY7s

ocenił(a) film na 9
supnopl

Czyżby premiera odbyła się w Prypeci ?

vince25xx

Tak to wygląda, a trailer 2 zapowiada, że będzie grubo :)

http://www.youtube.com/watch?v=zdCBQA7Z1Y0

ocenił(a) film na 9
supnopl

Druga część zapowiada się dwa razy lepiej od pierwszej :) Kupuję !

vince25xx

:)

dobra decyzja... Ja się jeszcze miotam, choć ponakręcaliśmy się nawzajem i też chcę mieć obie części. Za niedługo mam urodziny i już wiem co sobie zażyczę.... :)

ocenił(a) film na 9
supnopl

albo pod choinkę :)

vince25xx

a jak :)

supnopl

znalazłem 1+2 od 99 zł do 199 zł, w zależności czy w HD i w ilu językach.

vince25xx

Nie wiem czy miałeś okazję obejrzeć, jeśli nie to zdecydowanie polecam:

http://www.filmweb.pl/film/Bitwa+o+Czarnobyl-2006-492333

ocenił(a) film na 9
supnopl

Widziałem jakiś czas temu, bardzo dobry dokument, ciekawy i rzetelny.

vince25xx

Chyba najlepszy w temacie.

supnopl

I jak oglądał ktoś 2 część? Jak wrażenia? :P

spedeer2007

+ Dlaczego nie ma napisów podczas rozmów z mieszkańcami i pracownikiem elektrowni?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones