PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1113}
7,8 263 590
ocen
7,8 10 1 263590
7,2 18
ocen krytyków
Sami swoi
powrót do forum filmu Sami swoi

Pierwszy to "Chłopaki nie płaczą" a drugi to właśnie "Sami swoi". Cudowny film, cudowny, ponadczasowy humor, cudowni aktorzy. Oglądałem go kilkanaście razy w życiu i pewnie jeszcze kilkanaście razy go obejrzę. Ma w sobie magnetyzm, jak tylko na niego trafiam w telewizji to nie mogę się oderwać.

Salmonella

Niestety takich komedii już się nie kręci. Teraz wystarczy, że pojawi się jakiś zboczony żart, laska pokaże cycki czy koleś nasika do basenu i wszyscy uważają to za śmieszne. Prawdziwe kino odeszło w zapomnienie...

ocenił(a) film na 7
DonAnderson

Czyli jak w/w filmie "Chłopaki nie płaczą" :)

Salmonella

Jak dla mnie miano takiego filmu ma jeszcze "Dzień Świra"

jan_leszman

Z tą różnicą, że "Dzień Świra" to nie komedia.

ocenił(a) film na 7
Santero34

Komediodramat. Sorry, ale każdy śmiał się na tym filmie, a nie siedział w zadumie:)

ocenił(a) film na 10
crimson80

Kiedyś każdy się śmiał, w dzisiejszych czasach to tylko dramat, nie zaśmiałbym sie ani razu jak tylko przypomnę sobie o czym on jest i jak dobrze pokazuje życie większości

Salmonella

Za najbardziej kultowy polski film uważany jest Miś. Poza tym Psy, Rejs i Seksmisja są w całości takie.

Salmonella

wszystko fajnie ale jak można zapomnieć o Franku Dolasie

Salmonella

Ja znam wiecej, sporo jest takich komedii które są kopalnią cytatów jak np. Seksmisja.

ocenił(a) film na 9
uglyboy

No jak mogłem zapomnieć, ze 3 razy to w kinie na tym byłem :)

ocenił(a) film na 8
Salmonella

W jednym wywiadów Łukaszewicz albo Stuhr powiedział, że jak jechał tramwajem czy autobusem, to często słyszał: "Prądem nas, bohaterów".

Salmonella

Trzecim takim filmem jest ,,Big Lebowski"

Salmonella

Nie porównuj gó.wna do twarożku, czyli knajackiego gniota do arcydzieła, bo nie przystoi...

użytkownik usunięty
eltoro10000

dokladnie ;)

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

Kolega niewinnie zażartował:) Uważam, że to dobry żart hehe

Salmonella

Kilerzy. Zdecydowanie 90% tekstów są kultowe.



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones