PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709438}

Samotny gringo

Close Range
5,1 1 762
oceny
5,1 10 1 1762
Samotny gringo
powrót do forum filmu Samotny gringo

pomyłka

ocenił(a) film na 1

Niestety mimo że lubię tego aktora to film jest chyba klasy B albo i C.jeden z gorszych filmów jakie widziałem w tym roku.Heh ale doczekałem do końca tylko ze względu na aktora. Beznadziejna gra aktorów. Szkoda.

atropos1

Zastanawiam sie kto i po co robi taki film. Wytrwalem do konca bo dziwna sytuacja ze film w dniu premiery idzie w tv, ale ta produkcja smialo moze konkurowac na najgorszy film roku. Dno dna.

ocenił(a) film na 4
atropos1

Niestety, ale masz sporo racji. Adkins gra na autopilocie, a cała reszta obsady jest po prostu nijaka ze zidiociałym szeryfem na samym końcu - to był jakiś szczyt głupoty, to zakończenie. Tylko dla wielkich miłośników tego gatunku, a reszta faktycznie powinna trzymać się z dala od tego dzieła.

ocenił(a) film na 8
Roy_v_beck

Co to znaczy na autopilocie ?

atropos1

B czy C, jeden diabeł, nie da się tego oglądać bez zrzymania, zgrzytania zębami, po prostu żenada.

użytkownik usunięty
atropos1

Scena finałowa to dla mnie ....no właśnie...brakuje mi słów na opisanie stanu mojego umysłu. Generalnie to chyba ciężko to coś opisać. Kto wydaje jakiekolwiek pieniądze na tego typu filmy???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones